Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit tudok csinálni a pontjaimm...

Mit tudok csinálni a pontjaimmal? Miért jó nekem, ha sok van?

Figyelt kérdés
Nem tudom, érzékelhető-e a különbség a meglévő kérdéssel. Nagyon igyekeztem, hogy érzékeltessem. Ha nem sikerült, akkor arra kérem, aki törli, hogy a másik kérdéshez válaszoljon arra a részre is, hogy mihez kezdjek a pontjaimmal? Ha semmit nem tudok velük kezdeni, csak vannak, azt is szeretném tudni.
2007. okt. 8. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Jó,hogy valaki feltette ezt a kérde´st másként.

Az én ke´rde´semet törölték erre vonatkozoán.

Mert ha nem lehet semmit sem kezdeni velük,akkor te´nyleg minek is???

2007. okt. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Az előző kérdésre adott válaszban benne volt a lényeg, az oldalon való aktivitás mértékét mutatja. Ha ez neked semmit sem jelent, akkor neked semmit sem számítanak a pontok, és semmit sem tudsz velük kezdeni.
2007. okt. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
ez engem is érdekelne!
2007. okt. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

ezzel motiválnak bennünket, hogy aktívak legyünk az oldalon - mindenki szeret első lenni

amúgy másra szerintem nem jó

pedig tök jó lenne, ha pl be lehetne váltani valamire, vagy nyerni lehetne valamit

2008. febr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!