Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért jó másoknak, hogy...

Miért jó másoknak, hogy ahelyett, hogy a kérdésre válaszolnának, azt szólják le meg minősítik aki válaszol? Miért kell ezt csinálni? Ez sem tud működni rendesen?

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyjából rendesen működik. Az engem nem zavar, ha kritizálják a válaszomat. Lehet, hogy tévedtem, vagy más szempont is van. Miért ne írná le ezt valaki? Én is szoktam néha. Csak akkor van baj, ha nem a válaszomat, hanem a személyemet minősítik (barom, hülye stb.). Ilyen is van, de nem túl gyakran.
2010. dec. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azoknak, akik nem normálisak nem lehet mást mondani. De amúgy igazad van.
2010. dec. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez az emberi természet, nincs ezzel semmi baj, különösen ha a kritika jogos. Engem inkább az zavar, amikor valaki az ilyeneket lepontozza, még ha igazuk van is, csak mert nem a hülye szabályok szerint válaszolnak.
2010. dec. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előzőkkel egyetértek!! De szerintem még azért is, mert sokan unatkoznak... Én is tettem ilyent régebben, de nem rég megfogadtam itt GYIK-on,hogy nem teszem többé, bármilyen 'érdekes' is a kérdés, akkor is normáls, segítőkész választ adok. :)
2010. dec. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az effélékkel nekem is tele a t*köm, ha kötözködni akar akkor mennyen a kocsmába.
2011. jan. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!