Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem válaszol SENKI a...

Miért nem válaszol SENKI a kérdéseimre!?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben 3 kérdést tettem fel.

Kettőt az ADX börtönről és egyet, amiben kikértem a véleményeteket 4 zeneszámról. Egyikre se kaptam választ. Miért?



2014. jan. 8. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert lehet senki nem tud hozzászólni a fent említett "ADX börtönhöz", valamint milyen zenékről van szó?
2014. jan. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 II.Dartheon ***** válasza:

mert vagy azért mert olyan f.s zenéket kérdeztél ami senkinek sem tetszett, vagy azért mert tényleg senki sem tudja rá a választ innen.

AZt se tudom mi az az adx akármicsoda.. és nem is nagyon érdekel.. :D

2014. jan. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az ADX világ legbiztonságosabb börtöne, ennyit tudok róla. De ez nekem nem elég. Amit a wikipédián kaptam az nem elég, azonkívül kéne.
2014. jan. 8. 18:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Két lehetőséget látok:


1) Mindenki utál téged, és bár tudjuk a választ, csak azért sem mondjuk meg!


2) Nem tudja senki a választ a kérdésedre, és nem akar senki trollkodni és hülyeségeket írni.

2014. jan. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet gond esetleg a kérdés stílusával is.

Én pl. nem szívesen írok olyan kérdésre választ, amelyekben megtalálható a Várom a választ! Hülyék kíméljenek, Sürgős, illetve sok benne a helyesírási hiba, vagy nagyon magyartalan.

2014. jan. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát a felsoroltak közül az enyémre egyse vonatkozik.
2014. jan. 8. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!