Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ti mivel tennétek jobbá ezt a...

Ti mivel tennétek jobbá ezt a Gyakorikérdések oldalt?

Figyelt kérdés
Elsősorban építő jellegű kritikákat várok.

2014. jan. 16. 09:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%
Semmi baja ennek az oldalnak.
2014. jan. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Senki nem mondta, hogy van baja.

De fejleszteni mindent lehet. Ti merre fejlesztenétek?

2014. jan. 16. 10:23
 3/12 A kérdező kommentje:

Elmondom, hogy én mit csinálnék másként:


1. Sokkal több féle kategóriát hoznék létre. Kevésnek érzem a kategóriák számát. És sokan mások is kevésnek érzik. Talán annak is lenne értelme, hogy az alkategóriáknak is legyen alkategóriája, tehát 3 szintű legyen a kategórialista. És talán lehetővé lehetne tenni, hogy egy kérdés ne csak egy, hanem kettő, maximum 3 kategóriában is látszódjon.

2. A válaszok esetében tennék egy választási lehetőséget, ahol be lehetne x-elni, hogy ez most csak az én véleményem, vagy ez egy konkrét információ. Ha az utóbbira kattintok, akkor alul megjelenne egy rész, ahová beírhatom, hogy honnan szedem az információt. Forrásmegjelölés. Ide linket is tehetnék, meg könyv címet is írhatnék.

3. Jó lenne, ha a hozzászólásoknál is lenne válasz gomb, így látszódna, hogy mi mire válasz. Igaz, ez elvileg nem klasszikus fórum, de sokszor mégis fórum szerűen indul meg a vita. Zavaró, amikor oda kell írni, hogy mire válaszoltam, illetve amikor nem lehet tudni, hogy mire vonatkozik a beírás.

4. Ha már értékelni lehet a válaszokat, akkor értelme volna két értékelési rendszernek. Szerintem a jelenlegi arra vonatozik, hogy mennyire válasz a hozzászólás az eredeti kérdésre. Sokan viszont aszerint pontoznak, hogy mennyire értenek vele egyet. Én lehetőséget adnék mindkettőre, mert akkor egyértelműbb lenne a helyzet.

5. Néha erősnek érzem a moderálást. Az mindenképpen rossz, hogy bizonyos szavakat automatikusan töröl a rendszer, főleg a 18+ os kategóriákban. A szerzői jog esetében nem értem azt, hogy ha én ide liklenek egy oldalt, ahol online nézhető egy tartalom, akkor én miért sértek szerzői jogot, főleg miért sértene ez az oldal. Maximum az az oldal sért, amelyiket linkeltem, de az sem biztos. Ezért nem értem, hogy miért kell törölni az ilyen kérdéseket.

Én nem ugyanúgy moderálnék minden kategóriában.


Nem azt mondtam, hogy nem jó ez az oldal, csak azt mondtam, hogy lehetne még jobb. Én ilyen fejlesztéseket tennék. Remélem, ez eljut az oldal készítőihez is. És remélem, hogy ők építőnek veszi a kritikát.

2014. jan. 16. 13:06
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon jo elgondolas! Kivanom jusson el a moderatorokhoz!
2014. jan. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Azzal, hogy lehessen a saját kérdéseinket, válaszainkat szerkeszteni, ha valamit félregépelünk...
2014. jan. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
én azt akarom hogy a kérdést mennyien nézték meg.
2014. jan. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolso igazad van am nagyon!
2014. jan. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tök jó ötletek születtek. Hogyan lehetne ezeket eljuttatni az illetékesekhez?
2014. jan. 28. 09:14
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
Talan kellene tragar kifejezeseket irni! Vagy jelentsuk,hogy ez a kerdes megsertette a nemi identitasunkat :-) ! Vagy legegyszerubb ha irsz kedves kerdezo a lenttebb talalhato e mail cimre egy levelet a modiknak :-) ! Jo lenne legalabb azt ,hogy lassuk azt,hogy kerdeseinket hanyan lattak! Bocs a helyesirasi hibakert!
2014. jan. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A három pacsni mellé még egy "H*lye vagy fiam" gomb is. Nagyon sok esetben hasznos lenne, és egyszerűbb, mint leírni.
2014. febr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!