Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Megtehetjük ( én és a családom...

Megtehetjük ( én és a családom ), hogy egy GYIK ( gyakori kérdések ) fiókot használunk?

Figyelt kérdés
Én használom a legtöbbet 15/f vagyok. Apa és a bátyám néha-néha fel szokott nézni, választ agy kérdést adni. Nem régen olvastam, hogy tiltanak, ha nagyon eltérő adatok vannak rólam megadva. Na most bátyám 25 éves, apám tanár és szokott vadászni és 40 éves. Teljesen más adatokat adunk meg így. Tilthatnak ezért?

2014. jan. 22. 18:06
 1/8 Grim13 ***** válasza:
88%
nem tudom te hol adtad meg ezeket az adatokat de nem tiltanak ki
2014. jan. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Az email címen ,jelszón,nick neven kívül semmi adatot nem kell megadni,mivel anonim az oldal. A kutya nem foglalkozik ezzel,hogy hányan használjátok. Ha valaki csinál valamit,letiltják a gép íp jét,és akkor nemhogy arról a fiókról,de még a gépről sem fog tudni senki válaszokat írni,pontozni. De tiltás előtt is van pár figyelmeztetés,amit inkább trollkodásért,trágárkodásért kaphatsz. inkább ti köztetek jelenthet problémát ,hogy mindenki egy fiókot használ...
2014. jan. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tilthatnak, te fiatalkorú vagy, de a bátyád pl. szex témában kérdez.
2014. jan. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát 3-as igazából nem tudom. Nem szoktunk egymás után kuttászkodni. Egyébként meglehet.
2014. jan. 22. 20:01
 5/8 anonim válasza:
Nem, nekem beszólt a modi, hogy egyszer fiúnak adom ki magam egyszer meg lánynak a válaszoknál és ezt fejezzem be.
2014. jan. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És azon kívül ,hogy itt leírtad ,hogy 15 éves vagy,de ha eddig nem hangoztattad ,akkor azt se tudták ,hogy fiatalkorú vagy....
2014. jan. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Persze megtehetitek. De azt nem értem, hogy miért nem csináltok külön-külön egy fiokot nemtom nekem nagyon ciki lenne, ha valaki elolvasná a személyes privátokat amiket írtam az adatokat nem muszáj megosztani és emiatt nem bannolnak téged illetve titeket :-D.

Üdv:J

2014. jan. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem külön fiók a legegyszerűbb, legkézenfekvőbb.
2014. jan. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!