Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hová lett az oldalon ez?...

Hová lett az oldalon ez? "Szeretnéd a nem hasznosnak bizonyult válaszokat is látni? "

Figyelt kérdés

2014. jan. 26. 23:08
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem így jobb,mert mi van,ha a megítélésük szerint pontozzák le, közben meg a válasz jó? És azért ne látszódjon, mert többen esetleg nem értenek vele egyet? Én mondjuk hasznosságot szoktam pontozni, nem like-meg dislike gombnak használom az értékelőgombokat.

pl volt egy olyan kérdés, hogy mit hallgattál utoljára valaki beírta, hogy mit, vmi buta meg lepontozta, merthogy szerinte nem jó szám, mikor kérdezve lett, hogy ki pontozta le, pedig, ha tényleg azt hallgatta, akkor hasznos, csak vannak ,akik ezt nem értik : /

2014. jan. 30. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!