Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Érdemes szopipárnába befektetn...

Érdemes szopipárnába befektetni? Hasznosnak bizonyult?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Én terhesség alatt imádtam. Nagy segítségem volt. Szoptatni nem tudtam vele, így a rendeltetésszerű használata elmaradt. A Kislányom imád benne aludni, most is itt szuszog mellettem a szopipárnában. 10 hónapos.
2011. jan. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én múlt hónapban vettem 7000-ért ikreset és nagyon szeretem. Főleg mióta éjszakánként nagyon fájnak a forgóim és ahogy nő a hasam nagyon jó szolgálatot tesz. Tényleg nem olcsó, de remélem ennek segítségével majd az ikereket is tudom együtt szopiztatni, és az igazán nagy segítség lesz.
2011. jan. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen. "Többfunkciós".

Kismamának jó alváshoz. Babának szopinál, büfinél, alvásnál, megfázásnál - ha köhög....

2011. jan. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is terhesség alatt imádtam.Mikor meg megszületett a baba,akkor összekötöttem és abban pihent.Nekem tönkölybűza töltetű volt.
2011. jan. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is bejött, terhesen nagyon jól tudtam vele aludni. Kislányomat pedig kb. két hónapos koráig azon szoptattam, utána már legurult róla. :) Mondjuk főleg azért, mert örökmozgó, és annyit fickándozott, hogy csak na. :)

Most viszont, ha összekötöm, akkor jókat tud benne pihenni.

2011. jan. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
NEkem 8 hós a fiam, és párnával a legkönnyebb szoptatni, én nagyon szeretem. Én is nagyon gondolkodtam hogy vegyek-e, de megérte.
2011. jan. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!