Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Akik vitatkoznak ezen az...

Akik vitatkoznak ezen az oldalon, hogyan csinálják?

Figyelt kérdés
Több helyen is látni, szabályos szópárbaj alakul ki, sokszor egy perc sem telik el két ellentétes vélemény között. Ők honnan értesülnek róla, hogy válaszuk érkezett? Nyitva hagyják az adott oldalt, és lesik?
2014. jan. 30. 15:53
 1/4 anonim válasza:
100%

neeeeem, az idegtől folyamatosan frissítenek, másodpercenként nyomkodják a frissítést, hogy mielőbb lássák a választ, hogy utána folytassák a nethuszárkodást :D

(egy őszinte provokátor xd)

2014. jan. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amúgy ja,frissítés. De belehet állítani,hogy értesítsenek ha új válasz érkezik az adott kérdésre,küldenek egy emailt.
2014. jan. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, a válaszról szóló értesítést én is beállítottam magamnak, de az csak másnap, vagy harmadnap érkezik meg.

Utolsó, a frissítés gombot is ismerem, sőt azt is tudni vélem, hogy mire való. De ahhoz, hogy lássam a friss választ, ott kell guvasztanom a képernyő előtt, és közben sűrűn pötyögtetni az F5-öt. Ez a része világos, csak azt gondoltam, hogy van valami egyszerűbb módja. Azt ugyanis nem feltételeztem senkiről, hogy ennyire fontos neki, hogy az övé legyen az utolsó szó.

2014. jan. 31. 12:17
 4/4 anonim ***** válasza:

"Azt ugyanis nem feltételeztem senkiről, hogy ennyire fontos neki, hogy az övé legyen az utolsó szó."


Ajaj .. Tudod hányan harcolnak ezért itt :D

2014. jan. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!