Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Figyelembe veszitek, és...

Figyelembe veszitek, és mennyire, hogy a kérdéseitekre válaszoló hány százalékba ad hasznos válaszokat?

Figyelt kérdés
2014. jan. 30. 22:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem különösebben. Elsősorban azt nézem, amit ír.
2014. jan. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
hát nagyon kirívó esetben igen, ha pl ilyen 20 % körül áll, vagy 90 körül akkor igen, de nem mérvadó, bár nem mindegy milyen topikban vagyok...
2014. jan. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Semmi jelentősége.
2014. jan. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%

Ha nem is megdönthetetlen szabály, de sokszor van egyenes arányban az IQ-val. Valaki minél több baromságot ír, annál többször pontozzák le, így annál kisebb lesz a százaléka. 70 alatt gyanús, 50 alatt idióta.


Most fognak az alacsony százalékúak engem az idióta szint felé küldeni...

2014. febr. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
29%
#4: Hát nem is vagy normális ,ha te ezt így gondolod. Miről beszélhetünk? Mikor sokszor leírja az ember egy adott témában a jó választ,erre jön mindenféle olyan ember,aki azt se tudja miről van szó és lepontozza azt ,aki leírta a helyes választ. Akkor ki is az idióta?
2014. febr. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
bezzeg ha 87%-od lenne akkor már 80% alatt vannak a hülyék nem? akinek 90 feletti értéke van, az mondhatni tájékozottnak a saját kedvenc topikjai közt, de a többi már nem mérvadó, pl én a politika témában sokat vagyok, azért alacsony a százalékom
2014. febr. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
41%

Nem az a kérdés, hogy ha 87%-om lenne, akkor 80 alatt lenne-e mindenki hülye. A kérdés az, hogy ha neked lenne 87, akkor is itt hőbörögnél-e vajon, és lepontoznál-e, ahogy előre megjósoltam, vagy lelkesen bólogatnál te is. A kiszámítható, gépies viselkedés sem a magas intelligencia jele, ahogy az sem, ha valaki nem képes az állati ösztöneinek ellenállni, és minden hülyeségét önigazolással reagálja le, ahelyett, hogy esetleg elismerné...


Lehet ezt is lepontozni, még messze vagytok a nullázástól. Jót tesz majd a kicsi lelkednek, kevésbé érzed magad szánalomra méltónak utána. Erre találták ki az egészet, nemde?

2014. febr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
Én speciel nem tudok mostanába pontozni, mert valamiért nem fogadja el, szóval nem pontoztalak le, de az állításom még mindig tartom... te viszont szánalmas vagy nagyon
2014. febr. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%

Az utóbbi időben elszaporodtak azok, akik tök random módon jönnek és leszavaznak. Adhatsz olyan hasznos választ amit csak tudsz, ha nem tetszik a véleményed/ízlésed/szemed színe lepontoznak.


Régebben a trollokat és a nagyon szélsőségesseket ki lehetett szűrni a 20%körüli pontozás alapján. Most már elég 2-3szor diszkréten kinyitni a szád a "család", "politika", "vegetariazimus", vagy a "vallás" témakörben és már meg is van...

2014. febr. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek eloiteleteim!
2014. febr. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!