Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A moderátorok minden kérdező/v...

A moderátorok minden kérdező/válaszoló nevét látják függetlenül attól, hogy rejtett-e?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiság.
2013. okt. 22. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nyilvánvaló, hogy mindent látnak.
2013. okt. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
biztos,az ,hogy milyen láthatósági dolgokat állítasz be,azzal csak azt szabályozod,amit a többi felhasználó láthat. DE az oldal belső emberei elől,akik hozzáférnek mindenhez,nem tudod eldugni az infókat.
2013. okt. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyilván.
2013. okt. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem is mindent látnak és abban is biztos vagyok hogy némelyik névtelenül irogat, válaszolónak kiadva magát, én egyszer regizve voltam egy másik fórumon hozzá teszem egy zene fórum volt. és össze haverkodtam egy ottani. fórumozóval majd ki derült hogy ő az oldal tulaj. sokszor leszidtam hogy milyen gagyi oldal. ezért írom. hogy soha nem lehet tudni ki kicsoda lehet akit te válaszolónak tartasz az maga a moderátor inkognitoban. :D
2013. okt. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
15 PERCE ÍRTAM az oldal első kérdésében egy választ,ami a egyes moderátorok jellemtelenségét kritizálta-persze nem neveztem meg senkit még!-a válaszom kb,10 percig volt meg,törölték!
2013. okt. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!