Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem használják a kérdező...

Miért nem használják a kérdezők a googlet mielőtt hülyeségeket kérdeznek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 5. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy lusták,vagy nem tudják a kérdéseket értelmesen feltenni.
2009. dec. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a google-t, az itteni keresőt se... Tisztelet a kivételnek.
2009. dec. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Talán mert a google nem ad személyes, emberi tanácsokat...tipp
2009. dec. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Hat maert ha hasznalnak akkor kicsit novekedne a szinvonal es az mar fuuu... mivel barki barmit gondol szerintem egy nemzet szinvonalat nem tukrozi semmi jobban mind egy anonim portal-forum
2009. dec. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert mindenkiben az a tudat él, hogy a google-t fifyeli az fbi, cia, nemtom, és ha beírnák googlebe pl hogy: "Hol lehet letölteni nekropedofíliáról képi anyagot???" akkor arra valószínűbek tartják, hogy valami szervezet felfigyelne. Ezért kérdeznek előbb itt, mert azt hiszik, itt anonimek tudnak maradni.

Esetleg azért, mert mindenki Yahoo párti, vagy Origo, Altavizsla, esetleg Baidu.com

2009. dec. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

utolsó válaszoló :'DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

igazad van énis az FBI & a CIA miatt nem keresek soha a googleben.. mert akkor jönnek a kommandósok, elkapnak és lesz itt csihipuhi :S

2009. dec. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mert az ember tud asszociálni a google meg nem.


Én akkor szoktam kérdezni leginkább,amikor valami gyakori szó/kifejezés szerepelne abban,amit keresek (a rövid szavak ilyenek lehetnek). Ilyenkor valószínű,hogy túl sok találatot kapnék.


A másik probléma inkább az oldalakkal van,amelyek hibás keresőszavakat tartalmaznak. Pl freeware , de aztán kiderül,hogy freeware to download ami egy hülyeség.Szóval itt nem a google a hibás,de mégiscsak jobb megkérdezni valakit,hátha ismeri az adott célprogramot,mert így időt spórolok.

2009. dec. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tényleg sok olyant is kérdeznek az emberek, amire ott a google vagy az itteni kereső, annál egyetértek, hogy lehetne használni. De van, amiben nem lehet a keresőkre hagyatkozni, mondok egy példát: Te tudtad, hogy resztelt májnak hívják azt a barna májpörköltet, amit a sulis menzákon és a munkahelyi üzemi konyhákon szolgálnak fel? Mert én pl. nem, és ha simán csak májpörköltre kerestem rá, teljesen mást hozott ki, ami hagyományos piros pörkölt, de nem ez, ami nekem kell, és itt az oldalon is eddig csak 1 ember tudta. Szóval van, amire a keresők nem adnak választ, de tény, hogy sok kérdés ismétlést meg lehetne előzni. De van, amikor maguk a kérdezők nem hajlandók felhagyni a kérdések ismétlésével (jellemző a politika kategóriára - kire szavaznál).
2009. dec. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
68%
Ne haragudj de te mért kérdezel hülyeséget???:):):):)
2009. dec. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!