Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Azok mit várnak másoktól,...

Azok mit várnak másoktól, akik arra nem képesek, hogy értelmesen, tömören, megválaszolhatóan tegyenek fel egy kérdést?

Figyelt kérdés
A kérdések legkevesebb fele rossz magyarsággal, rossz helyesírással kerül kiírásra, s sok információhiányos. Vagy ha a koszaságból ki lehet hámozni, mit is akar a kérdező, az meg olyan nyilvánvaló, hogy nem érti az ember miért is kérdezi. Vagy google első találat.
2014. febr. 20. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudni Ahmed jön Tádzsikisztán nem ért magyar.


Nem tud olcsó plutónium?

2014. febr. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Feltehetően azt várják, hogy választ kapjanak a kérdésükre, még ha nem is tudják kellő szabatossággal és nyelvhelyességgel megfogalmazni. Nem lehet mindenki okos. Örülj neki, hogy te az vagy, és ne ítélj el másokat. Nem biztos, hogy rosszabbak nálad. Például lehet, hogy sokkal segítőkészebbek a gyengébb képességűekkel.
2014. febr. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt én sem értem, miért egyszerűbb kiírni ide egy kérdést, mint rákeresni Google-ban.
2014. febr. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2014. febr. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de olyan szívesen torkon rúgnám bármelyiket. Csak így finoman.
2014. febr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jaj, gyerekek! A google a barátunk. A barátunkat meg nem abajgatjuk hülye kérdésekkel, nem igaz?
2014. febr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!