Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi volt a leostobább/legvicces...

Mi volt a leostobább/legviccesebb (de komolyan gondolt, valós) kérdés, amivel itt talákoztatok?

Figyelt kérdés
Linkelhettek is :)

2014. márc. 7. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
2014. márc. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pacsi
2014. márc. 7. 21:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Most olvasom hogy valós, de mivel már előkutattam ezért bemásolom :D (ezotéria kategóriában volt csak törölték)



A loú már nem egyedül jár? Lehetséges hogy köze van a két dolognak egymáshoz?


A szobám ablakából megpillantottam valamit, ami a kertben álldogállt. Azonnal felpattantam, és döbbenten vettem észre, hogy ez egy loú ! Mondhatom, nagyon megijedtem, de mentségemre találtam egy veccőt ! Épp megakartam veccőzni a loút, amikor megpillantottam mellette azt az izét ! Ránézésre pont úgy nézet ki mint egy csirke, ami pontosan akkora mint egy kecske.. vagy talán mint egy kiselefánt... Na de ekkor aztán kiabálásomra kijött apu ! Ő meglepődve látta, hogy egy loú, és egy tik van az udvarba. Apu megkérdezte el -e bánok a loú val, persze igent mondtam... Nos míg én megveccőztem a loút, apu gabnát meg gölösztát dobott a tik elé, amitől az visszament az oúlba ! Szerintetek a tik és a loú erősítik egymást ? Netán szimbiózisba élnek ? Ha apunál nincs gabna vagy gölöszta akkor a tik felfal minket... Mostmár nemcsak a loútól, hanem a tiktól is félni kell ? Valaki találkozott még a tikkal ?



-"A lepkék tudnak szellenteni?"


-"Isten szerint bűn lenne (az ingyenes) Linux helyett Windows 7-et használni amiért nem fizettem?

Keresztény vagyok és nem szeretném meglopni a drága Microsoft-t viszont ahhoz sincs kedvem, hogy állandóan neki fizessek egy operációs rendszerért. Ezért is próbáltam ki pár ingyenes Linux disztribúciót, de mivel a fele hulladék és gyakorlatilag tönkreteszik a notebook-m így visszasírom a Windows 7-t amiért még mindig nincs kedvem fizetni viszont inkább azt használnám."

Ezek már ilyen best of kérdések, régebben lementettem a jobbakat

2014. márc. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés:

Ha egy középkori kínpadon, nyújtópadon nyújtanánk egy embert az magasabb lenne?

Ha elengednénk mielőtt komolyabb baja lesz magasabb lenne? Úgy értem tartósan?


A legelmésebb válasz:

Ha magasabb nem is, de hosszabb biztosan.


De érdemes a többit is végigolvasni:

http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__egyeb-kerdesek__53..

2014. márc. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem is "leg"-ek, de ...


Tetszik egy lány, közel lakik hozzám, de csak a tökömig ér. Mit tegyek?


Miért pont éjjel 3-kor kell átállítani ezt a rohadt órát? Felkeltem, zóta sem tudok aludni.


Direkt a wc mellé és összevissza spriccelve pisil a fiam a wc-be.


A tanár adhat azért egyest ha egy barátnömön keresztül üdvözlöm?


Mindenki azt mondta, hogy az ételtől? De nem az ételtől szeríííntem. Mer ezek a végbélben nem is úgy rendelkezett senkinél, meg a nyilatkozata az orvosnak a megfigyelésben, és a donorvizsgálatok is részekben voltak


Ha sexelsz 1 lannyal es gumi nelkul es ugye kivetted de egy kicsi bele ment de rogton ki pisilte. Van miert addognom?


Hogy kell átforditani magyarbol németbe azt hogy: van a kis biciglihez hozzá pótkerék is?


Tényleg annyira zavaró, ha egy lánynak a lábai közt van hézag?


Összeszarnátok egy ilyen konfigurációt?

2014. márc. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2014. márc. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!