Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hány értékelés után lesz egy...

Hány értékelés után lesz egy válaszon százalék?

Figyelt kérdés
Hány válasz pontozás után változik valakinek a százaléka?

2014. márc. 24. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Kb.20 ! Szerintem 20.
2014. márc. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
25%
van egy gyerekem..szoptatom még...van tejem rendesen és arra gondoltam megszoptatom az egyik kiscicánkat amelyik még szopik...mi lesz ebből szerintetek? (bocsi hogy ide írtam, de az előbb írtam ki kérdést és nincs kedvem várni fél órát)
2014. márc. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3 sztem
2014. márc. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
33%
jó az most lényegtelen...a macskásra várom a válaszokat
2014. márc. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%

A cicásra a válasz!


Ha választ írsz, tartsd be a következőket:

Ne OFFolj! Azaz ne írj olyat a válaszba, aminek nincs köze a kérdéshez!

Ha kérdésed van, ne a válaszba írd, hanem írj ki új kérdést!

Ne írd be még egyszer ugyanazt, amit egyszer már előtted valaki beírt! Ha egyetértesz a véleményével, értékeld válaszát!

Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a lefelé és felfelé mutató nyilak segítségével (azaz a válasz értékelésével) közölheted!

A gyűlöletkeltésért, mások sértegetéséért, provokálásért, vállalkozásod, weboldalad reklámozásáért, trágárkodásért, rasszista írásokért, több kérdés ugyanazokkal a válaszokkal történő végigspameléséért, közízlés megsértéséért kitiltás jár, így ilyen válaszokat ne írj!

Fenntartjuk a jogot, hogy válaszodat (ha nem tartod be a fenti szabályokat), további különösebb indoklás nélkül töröljük.

2014. márc. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
szerintem elég egy szavazat hozzá. nekem minden nap más és más, közben látom hogy csak az egyik kérdésem értékelték 50%-ra.
2014. márc. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbálj mindig utána nézni a kérdésnek és mindig a kérdésre válaszolj és ne veszekedj, trollkodj, sértegesd kérdezőt sokat nem csak a helyes választ pontozák le vagy fel, ha állandóan csak kötekszel a válaszírók, kérdező le fognak pontozni ellentétben a szimpatikus válaszírókkal, akiket szimpátiából is felpontoznak helyes válasz esetén akár 2-3 válasz után változás állhat be! :D
2014. márc. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!