Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy lehet képet föltölteni...

Hogy lehet képet föltölteni kérdésben?

Figyelt kérdés

#Kép föltöltés
2014. ápr. 28. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Azt hiszem erre gondolsz:

[link]

Ide betallózod ( bemásolod ) a képet a gépről, ahonnan fel szeretnéd tölteni. Ezekután ott lesz és csak a linket kell ide másolni.

2014. ápr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

off kérdés: nekem adott egy képhez tartozóan vagy 6 linket és egyik sem hasonlított olyanra, mint amikor valaki képét nézem


honnan tudjuk meg a linket?

2014. ápr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. ápr. 28. 19:43
 4/8 anonim válasza:
Nos igen, kedves utolsó válaszoló, amit te kérdeztél az pont arra részre vonatkozik a szabályzatban, amit ELFOGADTÁL(!) regisztráláskor, hogy NE OFF-OLJ!!!
2014. ápr. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
az offolónak: Én tudom a választ, de NEM(!) fogom elmondani. ÍRD KI KÜLÖN KÉRDÉSBEN!!
2014. ápr. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ugyanazon témához kapcsolóüdik a kérdés

aki nem tudja hogyan kell képet feltölteni, gondolom azt sem, hogy talál linket hozzá, ha feltöltött


szóval akinek a keresőben kidobja majd ezt a kérdést, szerintem örülne ha válasz is lenne rá.


nem hiszem hogy külön kellene kérdezni!

2014. máj. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
# 5.... az ilyeneknek mint te csak egy kötél kellene a nyakára és fellógatni vele egy jó magas fára... -.-" a szabályzatban az is benne van hogy ha van egy ugyan olyan kérdés akkor nem szabad még egyszer kitenni sem másnak sem annak aki kérdezte... de hogy válaszoljak a kérdésre... menj fel a kepfeltoltes.hu oldalra... ott lesz lefelé számozás 1-20-ig és mellette egy olyan gomb hogy fájl kiválasztása, erre menj rá majd kiad egy ablakot, itt keresd meg a képet amit fel szeretnél tölteni majd ha megvan mind amit fel akarsz tölteni akkor tekerj lentebb itt ha szeretnéd megadhatod az email címed, és ide elküldik a képek linkjeit, de ez nemkötelező... majd ha kiválasztottad, betallóztad az összes képet amit szeretnél feltenni akkor menj rá hogy Feltölt... majd ha feltöltötte mind akkor tekerj lentebb és a feltölt gomb alatt lesznek a képek amiket feltettél és ha ide akarod vagy máshova ( nem weboldalba illeszteni ) akkor a Direkt link a képhez: alatti linket másold, és illeszd be ahová szeretnéd...
2014. júl. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
köszi másik :)
2014. júl. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!