Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az, hogy akik itt...

Miért van az, hogy akik itt GYK-n hasznos válaszokat adnak azok 50-70 százalékra vannak pontozva, míg akik teljesen fszságokat írnak válaszba azok 80-100 értékeléssel vannak megáldva?

Figyelt kérdés
Én például 64%-os vagyok, és mindig próbálok segíteni, soha nem szoktam hülyeséget vagy hibás dolgot kiírni.
2014. máj. 11. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
ha megtudja nevetettni az olvasókat akkor felpontozzák a trollságot
2014. máj. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
mert a hülye trollok folyton új reggel jönnek, és 100-ról indulnak. engem nem zavar a 71, az inkább, hogy ha a szakmám szerint válaszolok, a sok laikus tuti lepontoz és lehülyéz.
2014. máj. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

én nem hiszem, hogy fszságokat írnék, mert 80%-os vagyok.

Igyekszem segítőszándékkal válaszolni a kérdésekre, bár sokszor lepontoznak, mert nem bólogatok, meg nem sajnáltatom a másikat.

2014. máj. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
Még nem válaszoltál eleget, majd te is szépen lecsúszol :p)
2014. máj. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
Mindenkinek nyomtam egy zöldet :-)
2014. máj. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
NA erről beszélek. Csak megjegyeztem, hogy azért mert valaki 80% os még nem biztos, hogy ökörségeket ír..De már le is pontoztak. Pár éve itt vagyok már, és őszintén nem érdekel a pontozás, mert sokszor azokat pontozzák le akik értelmes választ adnak. Ha valaki csak a pontozás miatt van itt, az jobban jár ha elmegy, mert itt nem értékelik a jó válaszokat.
2014. máj. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!