Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha valakinek nem tetszik itt...

Ha valakinek nem tetszik itt egy válaszom, az miért privin zaklat az helyett, hogy a kérdésnél megírná?

Figyelt kérdés
2014. máj. 12. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Mert a kérdés alatt nem veszekedni szoktak hanem válaszokat adni a kérdezőnek. A vitára és zaklatásra találták ki az üzenetküldést
2014. máj. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, első jól mondja. Akkor most én se zaklassalak privin, amiért rossz kategóriába tetted fel a kérdést?
2014. máj. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Kérdés, milyen válaszokat adsz?
2014. máj. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki zaklat, tiltsd le és kész. Én is úgy szoktam.

Nagyon, nagyon sajnálom, amiért megszüntették azt a lehetősége, hogy be lehessen állítani, hogy akarunk-e privátot fogadni, vagy sem. Nem értem az okát, hasznos kis funkció volt.

2014. máj. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg zaklat, jelentsd a modinak. Ha csak fölöslegesnek érzed a privijeit, akkor tiltsd le.

A privi egyébként lehetőség olyan kommunikációra, ami nem tartozik a világra. Nem biztos, hogy rosszat akar.

2014. máj. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
4-esnél a pont!
2014. máj. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kérdést direkt ott tettem fel, mert válaszolni is ott szoktam, nem tudom más kérdéseknél hogy van ez.


Szerintem a kérdés az a fórum, ahol ellentétes vélemények ütköztetésével tudunk segíteni a kérdezőnek.

2014. máj. 12. 17:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Tisztázzuk, hogy mi a zaklatás. Az, ha letiltod az illetőt, és talál más módot arra, hogy írjon Neked a kifejezett tiltakozásod ellenére.
2014. máj. 13. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Kedves kérdező!! Olvasd el a szabályzatot, nem nehéz menni fog! Legalábbis remélem!


Talán legközelebb nem írsz ilyen b..ságokat!!!


A privát írás NEM ZAKLATÁSS!!!!


Amikor vaklaki az oldalon hazudik, aztán privátban megírja az igazat, azt én sem veszem zaklatásnak!


Ha neki így jó!!


Igen, én is írtam privátban egy kommentelőnek, hogy látom senkinek sem kellesz.

Erre mit vállaszolt privátban?


HONNAN TUDOD? HOGY MÁR A 4. PASI HAGYOTT ITT SZÓ NÉLKÜL?


Ha ezeket zaklatásnak nevezed, akkor még a fogalom jelentésével sem vagy tisztában!!!


A szabályzatból idézet:


"Ha választ írsz, tartsd be a következőket:

Ne OFFolj! Azaz ne írj olyat a válaszba, aminek nincs köze a kérdéshez!

Ha kérdésed van, ne a válaszba írd, hanem írj ki új kérdést!

Ne írd be még egyszer ugyanazt, amit egyszer már előtted valaki beírt! Ha egyetértesz a véleményével, értékeld válaszát!

Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a lefelé és felfelé mutató nyilak segítségével (azaz a válasz értékelésével) közölheted!

A gyűlöletkeltésért, mások sértegetéséért, provokálásért, vállalkozásod, weboldalad reklámozásáért, trágárkodásért, rasszista írásokért, több kérdés ugyanazokkal a válaszokkal történő végigspameléséért, közízlés megsértéséért kitiltás jár, így ilyen válaszokat ne írj!

Fenntartjuk a jogot, hogy válaszodat (ha nem tartod be a fenti szabályokat), további különösebb indoklás nélkül töröljük."


Ha valakitől nem akarsz privátot kapni, miért nem kattintasz a képernyőn a megfelelő felületre???

2014. máj. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!