Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszek valakinek, de nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek valakinek, de nekem más tetszik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tetszem egy haveromnak, én is kedvelem, csak nem úgy mint ő. Nem akartam megbántani, de nekem egy másik srác tetszik. Aki nekem tetszik elég kiszámíthatatlan, hol úgy tűnik bejövök neki, hol pedig teljesen elbizonytalanodom. Nem tudom mit csináljak… Nem akarom megbántani a haveromat, és nem tudom biztosan tetszek e a másik srácnak… :S Mit csináljak?

2014. ápr. 7. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
kor/nem?
2014. ápr. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zöldmentalevél válasza:
Velem is volt már ilyen helyzet.. Én őszintén megmondtam a haveromnak,hogy mi a helyzet, és megértette. Igaz, hogy azzal a fiúval aki tetszett nem jött össze a dolog,de utána összejöttem egy másik fiúval, akivel már 4 hónapja együtt vagyunk. A haverommal azóta is beszélünk minden nap. :) Legjobb az őszinteség! :)
2014. ápr. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

15/L.

A haveroddal barátok maradtatok?

2014. ápr. 7. 12:09
 4/4 Zöldmentalevél válasza:
Igen, azóta neki is lett barátnője, és mindent ugyanúgy meg tudunk beszélni, mint azelőtt. :)
2014. ápr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!