Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan csinaljam vissza?!?!?

Hogyan csinaljam vissza?!?!?

Figyelt kérdés
a gyakori kérdések oldalára kitettem egy képet amivel a facebook oldalamat isés nem tudom hogy mit csináljak valami mondja csak van annak hogy leszedjem de a gyakori kérdések oldala azt mondja hogy teljesen eltávolítani nem tudják a kérdést vagy valami ilyesmi de kérlek segítsetek nagyon fontos lenne és nem szeretném hogy ha az én facebook oldalamon mindenki böngészne előre is köszi a válaszokat

2014. máj. 25. 08:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Azon kívül, hogy írsz a moderátoroknak, nagyon mást nem tudsz tenni. A jövőben alaposan gondold végig, hogy mit kommentelsz/kérdezel.
2014. máj. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Tengor válasza:
3-adik olvasásra sem értem, hogy mit akarsz írni? Nem lehet, hogy másodjára leírod a kérdés értelmes, emberi nyelven?
2014. máj. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Tengor válasza:
Ha így ír a modinak, nem csodálom, hogy nem teljesítik a kérését...
2014. máj. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Akkor leírom mégegyszer: gyakori kérdések oldalára kitettem egy olyan kérdést mellyel egy képet kitettem amit a facebook oldalammal együtt véletlen
2014. máj. 25. 08:53
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát ezt még kevésbé értem :D
2014. máj. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Tengor válasza:

Véletlenül azért elég nehéz ilyent csinálni, azt azért szögezzük le.

Én személy szerint a kényes adatokat tartalmazó kérdéseket jelenteni szoktam és vagy törlik v. kiveszik belőle, a nem oda valót.

Moderátorok mit mondtak a kérésedre?

2014. máj. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"gyakori kérdések oldalára kitettem egy olyan kérdést mellyel egy képet kitettem amit a facebook oldalammal együtt véletlen"


Olvasd el ezt a mondatot, kedves kérdező!

Van ennek értelme?


Az lenne a javaslatom, hogy másold le ide nekünk azt a kérést, amit a szerkesztőknek küldtél.

Talán értelmesebbé tudjuk tenni, és így újra kérelmezheted a link törlését.

2014. máj. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Véletlen kitetted egy screenshottal a facebook oldaladat? És mégis ez hogy történt? :D
2014. máj. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én azt értem, hogy a gyak. kérdések Ujkérdés oldalára kitett egy fotót/link formájában, mert másképp nem lehetséges/, ugyanez a fotó szerepelhet a facebook oldalán is. És a gyak.kérdéseknél ezt a fotot/linket/ le akarja szedni, hiosz égő neki, mert rákattintanak és a facebookon be tudják azonositani, és ez gáz neki.

No ennyi, de az biztos, hogy értelmetlenül és ökörségként irta le kérdését. Hiába no, nem tud fogalmazni.

2014. máj. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Pontosan erről van szó.

De ha a szerkesztőknek is ilyen formában adta elő a kérését, valószínűleg ők sem bajlódtak az érthetetlen mondatok kibogozásával, és lássuk be, igazuk volt...

2014. máj. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!