Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan tudom betartani a...

Hogyan tudom betartani a szabályzatot?

Figyelt kérdés

Már végig olvastam többször a kérdés kiírási szabályzatot és nem találok benne olyan dolgot amiért kifogásolható lenne a kérdéseim.

Csak nem a stílusommal van a baj, kiírok 10 kérdést, semmi gond, majd a 11.-12.-13 mind törlik egymás után és letiltanak 6 órára...

Nem szidtam senkit, nem provokáltam(van 100x kérdés ami tiszta provkáció mégis fent marad) de törlik a kérdéseim egy részét egymás után!


Átolvastam a szabályzatot de valamiért csak törlik a kérdéseimet napél napra!


Hogyan tudom betartani a szabályzatot?



2014. jún. 9. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzetben csináld azt,hogy megírod a kérdést és e-mailba elküldöd a info@gyakorikerdesek.hu-ra vagy a moderator@gyakorikérdesek.hu-ra olyan 10 percen belül megkapod a választ és ki is írhatod a kérdést ha persze a moderátor megengedi.. Én ezt ajánlom ebből gond nem lehet.
2014. jún. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Tisztelt Moderátor !


Miért lett kimoderálva a kérdésem? Indoklásképp azt írta a rendszer, hogy megszegtem valamely szabályt, és szeretném tudni hogy melyik az a szabály amit megszegtem, mert erről semmi tájékoztatást vagy utalást nem találtam az értesítőben, bár csupa piros betűvel íródott, ami elég ijesztő ahhoz képest hogy csak kérdez valamit az ember.


Köszönettel várom a választ, és javaslom a kimoderálás okát a piros levelekben feltüntetni, biztos sokan szeretnék tudni, hogy a gonddal és időráfordítással írt kérdést miért tiltja le a rendszer, tehát mit követtek el amit "nem szabad".

2017. ápr. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!