Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Kiváncsiságból megnéztem a...

Kiváncsiságból megnéztem a pontjaimat tegnapelőtt és ma. Valamiért kevesebb lett 11 ponttal! Mitől csökkenhet az elért pontszám?

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 08:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
de milyen pontszám?
2010. jan. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Itt a gyakorikérdések.hu oldalon!
2010. jan. 5. 09:35
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Azért mert valaki lepontozta a válaszodat. Piros lefelé mutató nyíl van a pontszám mellett?
2010. jan. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Sosem értettem én ezt a lepontozósdit.Mire fel?? Ez egy kérdez-felelek oldal értelemszerűen eltérő véleményekkel! Most az eltérő más véleményt mire fel pontozza le valaki??? Aki meg direkt abszurd baromságokat ír az is viccből írja.Nevetni kell rajta(úgyse sűrűn tesszük)és tovább menni.Nem pedig lepontozni!!:)))

MÁTÓL SENKI SE PONTOZZON LE SENKIT!!!!:)))))))))))))

2010. jan. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
98%

Engem is folyton félreértenek, lepontoznak, lehülyéznek.

Egyáltalán nem értik az iróniát. Én meg röhögök rajtuk, sőt még lovat is teszek alájuk. Hogy némelyek mennyire komolyan veszik magukat !

Nem olvasnak Rejtőt. Tele vannak a könyvei nyelvi poénokkal.

Hatalmasak !

2010. jan. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Ez a lepontozás eredetileg arra lett kitalálva, hogy ha valaki nem a kérdésre válaszol, vagy abszolút látszik, hogy fogalma sincs valamiről, de azért beír egy ordas nagy baromságot, amivel félrevezetné a kérdezőt, azt le lehessen pontozni, ily módon lehessen jelezni a kérdezőnek, hogy az adott válaszoló válasza hülyeség. Persze ma már itt az emberek többsége arra használja, hogy mások politikai véleményét értékelje ennek segítségével.
2010. jan. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
09:57-es vagyok.Le is vagyok pontozva azért mert azt mondtam,hogy ne pontozzunk le senkit:)))))))))))))
2010. jan. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Itt most két teljesen különböző dologról beszéltek. A főoldalon a toplistában található pontszám az oldalon való aktivitást mutatja. Látni is lehet a tetején, hogy pontot kapsz a kérdésírásért, a válaszolásért és az értékelésekért. Ezekből áll össze az aktivitásod összpontszáma.


Az egyes kérdéseknél a válaszok értékeléseiből kalkulálják az adott válasz "hasznosságát" százalékban. Ennek az aktivitási pontszámhoz nincs köze.

2010. jan. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
48%
hol látszik a pont egyáltalán?
2010. jan. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Menj a főoldalon a toplistára.
2010. jan. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!