Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy lehet írni a moderátoroknak?

Hogy lehet írni a moderátoroknak?

Figyelt kérdés
info@gyakorikerdesek.hu Erre a címre írtam viszont válaszra se méltattak. Hogy lehet nekik írni hogy szíveskedjenek felelni a kérdésemre. Voltak szívesek törölni a kommentemet indoklás nélkül. Meg akartam kérdezni miért erre semmi válasz. Persze kicsit gyanús hogy úgy törlik a kommenteket hogy ami nem tetszik az megy a levesbe. Semmi káromkodás semmi szitkozódás semmi reklám semmi rasszista semmi ilyen nem volt benne. Mindössze a véleményem. Nem mondták miért egyszer csak nem volt olvasható.

2014. jún. 30. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbálkozz a moderator@gyakorikerdesek.hu e-mail címmel.
2014. jún. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elküldtem, kíváncsi leszek..
2014. jún. 30. 19:47
 3/9 anonim ***** válasza:
A szabályzatban benne van, hogy indoklás nélkül törölhetik a hozzászólásokat. Te ezt a szabályzatot elfogadtad a regisztrációval.
2014. jún. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor ennyit az oldalról. A nagy szólás szabadságos "amit máshol nem mertél itt megkérdezheted" hagyjuk már. Nagy kamu oldal ez is. Propaganda és manipulatív.
2014. jún. 30. 20:18
 5/9 anonim ***** válasza:
az én egyik kérdésemet a szerelem-szex kategóriából is törölték... pedig tényleg komoly kérdés volt, és nem kamu... és még is, majdem a profilom is törölték... -.-"
2014. jún. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azóta sem válaszoltak. Nem is tudom minek van email cím. Tiszta kamu az oldal. Mintha lehetne kérdezni meg válaszolni de amint nem pillangókról vagy az aktuális divatról teszed törölnek törlik a kommented meg hasonlók. Cenzúrázott az egész oldal és csak az a vélemény meg kérdés marad ami tetszik nekik (szinte).
2014. jún. 30. 20:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Biztos valaki jelentette a válaszod, és ezért levették.
2014. jún. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én kérdésemet is letörölték :D Mondjuk én erős véleményt írtam az egyik p ö c s nek! Valójában, ha elolvasod a szabályzatot, akkor nem is kell megindokolni, hogy miért törlik, mert minden véleménnyel valakit megsértesz ... :) Vicc az egész!
2014. júl. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt a kérdésemet törölték, hogy "Mit kaptál Karácsonyra?"

Na, ebben vajon mi a kifogásolható? Teljesen korrekt kategóriában volt, nem trágár, nem rasszista, nem provokatív...

Én is írtam e-mail, hogy legalább egy indokot had kapjak. Válasz azóta se jött.

2014. júl. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!