Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Vajon a kérdezők veszik a...

Vajon a kérdezők veszik a fáradságot, az esetleges általa ismert tudás birtokában, a megválaszolatlan kérdések megválaszolására?

Figyelt kérdés
Én legalább is megnézem a válasz nélküli kérdéseket, amire tudom a választ, elég sok, válaszolok is. És itt meg is álla dolog.Nincs mozgás, vagy csak igen minimális odafigyelés tapasztalható.
2014. júl. 6. 08:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Én mindig szoktam nézni a megválaszolatlan kérdéseket és ha tudok válaszolok. Amint látod ;)
2014. júl. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen.Te a rendesebbek közé tartozol!Páran csak azért, hogy kekeckedjen, hülyeségeket ír.További szép napot.
2014. júl. 7. 05:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Pl a biciklis téma is ilyen,akár meg is lehetne szüntetni.Akármit kérdezel max 1-2 válasz de azzal sem vagy igazán kisegítve, már bele sem megyek abba a kategóriába. Azt megfigyeltem,hogy minél idiótább egy kérdés,annál több rá a válasz,ha értelmes kérdést teszel fel,ami nincs mindennap arra ne várj sok választ.
2014. júl. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tökéletes az észrevételed. Vannak olyan témák, melynél a válaszadók győzködik egymást. Ez jó érzés, mert látni, foglalkoznak legalább a kérdéssel.(autó, politika, számítástechnika). Szerencsére a még meg nem válaszolt kérdéseimre minimális idióta válasz érkezett.Üdv.
2014. júl. 8. 09:13
 5/6 anonim válasza:
Én mindíg próbálok válaszolni a kérdésekre amikre tudok, de ne mindenki van ezzel így...
2018. dec. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a TÉNYLEGESEN pozitívan gondolkodók hozzászólásait!Látszik, hogy az ilyen lényegtelen kérdásre most csak értelmes hozzászólások voltak. Úgy látszik a nagyon ráérő trollkodóknak nem volt ínyére ezzel foglalkozni!
2018. dec. 15. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!