Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem lehet itt kérdéseket...

Miért nem lehet itt kérdéseket és válaszokat szerkeszteni?

Figyelt kérdés
Ha például teszek fel egy kérdést és már kikerült, akkor utólag miért nem lehet szerkeszteni? Ugyan ez vonatkozik a válaszokra is. Ha mondjuk látom, hogy valami nagyon nagy marhaságot írtam, vagy elrontottam valamit, esetleg eszembe jutott, akkor miért nem szerkezthetem a kérdést/választ, hogy javítsak, vagy beleírjak?

2014. júl. 12. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy elolvasd rendesen a kiírásodat, mielőtt lenyomod az entert. Lehet, valami népnevelési célzattal csinálják. :D

Na jó, nem tudom. Kérdezd meg az oldal üzemeltetőit.

2014. júl. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem csak azért zavar, mert ha helyesírási hibát vétek, márpedig mindenki szokott, új válaszban kell kijavítanom...
2014. júl. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs korlátozva a beküldés ideje. Megírod, elolvasod újra, javítod a hibákat és beküldöd. Az a plusz fél perc amit azzal töltesz hogy javítod az előző hibát, azzal is eltelhet hogy megkeresed előbb. Mióta a böngészők pirossal aláhúzzák a helyesírási hibát, a többségét egyből látod (kivéve ha elírás történik és értelmes az elírás is).
2014. júl. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!