Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek jó lenne, ha a...

Szerintetek jó lenne, ha a kérdéseket, ill a kérdező válaszait a kérdései alatt lehetne tetszik és nem tetszikelni?

Figyelt kérdés

2014. jún. 12. 21:14
 1/4 anonim válasza:
100%
Igen,de szerintem most is ez történik,mert leggyakrabban nem a válasz hasznosságát mutatja a százalék,hanem hogy hány embernek tetszik vagy nem tetszik..
2014. jún. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is. Az emberek már réges-régen like gombként tekintenek a kis zöld kézre. :) Csak tökjó mert itt még dislike gomb is van :D
2014. jún. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos most megkapom a magamét a következők miatt de tudatnom kell,hogy elvileg én is ember vagyok és tudtommal minden embernek önálló véleménye van ebben a "országban" is mert 1989. Október 23.-án Szűrös Mátyás bácsi kikiáltotta a köztársaságot.


A oldal elvesztené forum jellegét egy ilyen portálnka az a lényege,hogy ember feltesz egy kérdést és arra válaszolnak majd azt pontozzák most hogyan nézzne ki,hogy kiírom,hogy mi a véleményed a kommunistákról erre a kérdés 0%-os lenne és nem lenne válasz rá szóval ez nem lenne jó ámbár kéne egy olyan,hogy hányan látták a kérdést mint a legnagyobb közösségi oldalon van bár igaz ha csak azt látja a válaszoló,hogy " Tudnál segíteni?" aztán kiderülne,hogy egy olyan kérdés amire nem tud válaszolni a tag és visszalép és akkor a látta csak nől és nől válasz meg sehol......


Nehéz helyzet ez de szerintem így jó ez a oldal ahogy van.

2014. jún. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem ez hülyeség lenne.
2014. jún. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!