Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem tudják az itt...

Miért nem tudják az itt kérdező emberek 95%-a megoldani a saját problémájukat? Miért kell belekeverni minket?

Figyelt kérdés
Miért kell olyan kérdéseket feltenni amik arról szólnak, hogy "Összevesztem a barátommal. Mit tegyek?"? Miért kell ilyen kérdéseket feltenni? Mi honnan tudjuk, hogy mit kell tenned, ők is tudják, hogy azt fogjuk válaszolni, hogy "Dönts, ahogy akarsz!" "Hallgass magadra!" stb. Az a lényeg, hogy nem értem... A "Szerelem, szex" témakörben feltett kérdések 98%-a felesleges, mert nem nekünk kell tudni a választ, hanem minden problémát saját magunknak kell megoldani... Én még mindig nem értem..
2010. jan. 10. 02:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs kivel megvitatni az adott problémákat. Sajnos már nem beszélgetünk eleget egymással...
2010. jan. 10. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsiak mások véleményére.
2010. jan. 10. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Bizonytalanok az emberek, megerősítésre várnak.
2010. jan. 10. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én azért regisztráltam ide, hogy egy bizonyos kérdést feltehessek és arra választ kapjak, de a végén (ahogy itt mindenki más is) "függő" lettem és folyton folyvást kérdéseket teszek fel és ha jól belegondolok utólag, majdnem az összes kérdés felesleges, csak azért kérdezek, mert van rá lehetőségem és akkor miért ne élnék vele. Pont pár perce akartam egy kérdést föltenni, hogy mások mikor sétáltatnak kutyát a 16 ker.-ben, mert én soha nem látok kutyát sétáltató embert ezen a környéken, de kaptam egy figyelmeztetést, hogy ez nem fórum és ilyeneket nem kérdezhetek. :D De olyan nehéz nem kérdezni... :D
2010. jan. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%

Mert az olyan izgi, a legjobb barinőmmel is mindig ilyen érdekes kérdéseket szoktunk tárgyalni, főleg Hanna Montánát, meg Antifitnesz Klubbot, és olyan jó, hogy itt még vannak okos emberek, akik meg tudnak érteni, és tudnak segíteni a problémámon, és lehet nyihogni, meg viháncolni is, az a lényeg, hogy nehogy okosnak tűnjek, LÁW LÁW, subidubi, örülök, a szex témakörben csak tegnap 33 kérdést tettem fel, de csak azért ennyit, mert ez a szerencseszámom, és nem mertem többet.

Remélem kielégítő volt a válaszom. Egy 4652 napos lány.

2010. jan. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

ON:Szerintem is igaz..meg amikor ilyen kérdés van:zöld,vagy kék legyen a szobám?Ez mind a kérdező agyában dőlik el...

Off:4652 napos lány.

Én úgy tudom hogy óránként EGY darab kérdést lehet kiirni..javítsatok ki ha rosszul tudom..és 33kérdés,az 33óra..és tegnap is csak 24 óra volt..úgyhogy annyit biztos nem rakott fel..

2010. jan. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem érdekel az emberek problémája,szívesen olvasgatok ilyenekről. Azért senki se várjon túl sokat ettől az oldaltól sztem. Egyébként sok tini nem mer/nem tud beszélni biz.gondjairól szüleivel,v.barátaival,fél h nevetséges lesz,visszaélnek a bizalmával...
2010. jan. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert az emberek kíváncsiak mások véleményére is. És pont kapóra jön ez az oldal, pláne, hogy anonim is az egész. Nem tudom, miért baj, ha valaki tanácsokat kér itt.
2010. jan. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkoris felesleges :D
2010. jan. 10. 16:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Mások véleményére kiváncsi, és akkor te milyen problémával küszködsz hogy ilyen hülye kérdést kitettél? 0.1%-al hozzájárultál a hülye kérdésekhez.
2010. jan. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!