Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Steam-Piaccal kapcsolatban...

Steam-Piaccal kapcsolatban bekért adatok?

Figyelt kérdés
163 tárgyat kínáltál már fel idén. Mielőtt 200 darabnál több tárgyat kínálhatnál fel egy naptári évben, be kell kérnünk tőled bizonyos információkat. Kérjük kattints ide a szükséges információk megadásához. Erről a követelményről itt tudhatsz meg többet: GyIK. Ezt írta a steam, biztonságos az hogy személyes adatot adjon be az ember ?

2014. júl. 27. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha regisztráltál, akkor már megadtál személyes adatokat.

Ha vásároltál (mert másképp nem válsz jogosulttá eladni cuccokat), nyilván akkor is.

2014. júl. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen azt értem, köszönöm. Viszont azt elfelejtettem leírni hogy adózni kellene-e ez után ? mert Nem számláról beszélünk hanem steam-es pénzel kapcsoltaban. Ezért idegesít hogy nem-e azért lett ez bekérve hogy adóznom kell-e és pénz szednek be. Mert szinte semmi hasznom nem volt abból hogy eladtam pár dogot steam piacon
2014. júl. 27. 14:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Az adózás része nekem is homályos.

Egy biztos, a Steam piacon szerzett bevétel is bevétel, hiába csak Steam kreditet kapsz érte.

A kritikus kérdés az, hogy ingóságnak számít-e vagy sem. Mert akkor 600000 forint bevételig adómentes.

2014. júl. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egy biztos hogy 600000 ezre bevételem nem volt még és nem is lessz ugy hiszem max 50 euro és lehet hogy sokat mondok. Tehát akkor ha jól értelmezem 600000 ezert forintig nem kell adózni ?
2014. júl. 27. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!