Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 16 éves srác vagyok. Testépíté...

Sterone kérdése:

16 éves srác vagyok. Testépítéssel kapcsolatban szeretnék kédezni. Magasságom:175cm Súlyom: 70kg Mellbőségem: 112 Derékbőségem:90 Bicepsz: 41 cm Ezek ideális adatok 16 évesen,9 hónap konditeremben edzés után?

Figyelt kérdés

2012. máj. 21. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ehhez a súlyhoz a 90-es derék az sok, gondolom nem vagy szálkás annyira. De nem is az a lényeg, hogy az adatok szerint ki mit mond, hanem bele kell nézni tükörbe és az megmutatja, hogy jó vagy e vagy nem. Ez többet mond, mint a centi, mivel lehet 41-es kar zsírosan és szálkásan is, ugye az meg nem mindegy.:)
2012. máj. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
egyáltalán nemvagyok zsiros, mondhatni jo sok időbe telt mire súlyt izomban felszedtem..köszönöm a választ csak tudni szerettem volna tudni, hogy ezek igy normálisak-e :)!
2012. máj. 21. 14:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem akartalak ezzel megsérteni.
2012. máj. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem sértettél meg, szó sincs róla :D épp ezért irtam ,kiváncsi voltam a véleményekre:D
2012. máj. 21. 15:08
 5/7 anonim ***** válasza:

sok a 90es derék,főleg ehhez a magassághoz.

persze lehet rossz helyen mérted.

a köldök felett 3-4 centivel a legvékonyabb résznél van a derék.

a csontnál a csípő van,de a 90 ott is sok.

ha meg az arány érdekel akkor egy sportos testnél-nem testépítő-kb 35-40centi az ideális kerület különbség a mell-hát kerület és a derék kerület között.

szóval egy 80as derékhoz 120as befeszített mell-hát illik.

2012. máj. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen akkor ezt a csipő-derék dolgot elmértem csúnyán mert nem ott mértem ahol mondod...
2012. máj. 22. 20:55
 7/7 anonim válasza:
Hát figyelj...Én alapvetően egy vékonyabb szálkás alkat vagyok. A derék az 77cm (körbemérve). A mellemnél körbemérve: kereken 100cm. A karom 33-mas szintén körbe. 2 hónapja testépítek. 180 cm vagyok és 65 kiló. Szerintem nem olyan sok az a 90 cm derék...
2014. aug. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!