Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Az alábbi ötletek hasznosak...

Az alábbi ötletek hasznosak lehetnek?

Figyelt kérdés

- "Egyéb Kérdések -> Válaszrekord döntő kérdések" című kategóra

- "Kedvenc Kérdések" menüpont

- Csak a kérdező tudjon pontozni, így kevesebb lesz a lepontozásos szórakozás

- Időponti keresés -> 1 órán belül feltett kérdések

2 órán belül feltett kérdések

5 órán belül feltett kérdések

12 órán belül feltett kérdések

24 órán belül feltett kérdések

- "Toplista -> Százalékban keresés" menüpont, így például beírod, hogy 100 akkor kiadja a 100%-ban hasznos válaszokat adókat

- Egy kérdést ki lehessen emelni 3x

- A kérdéseim/megválaszoltjaim menüpontban kiírja, hogy hány kérdésed/válaszod van


2010. jan. 13. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A kedvenc kérdések nem lenne hülyeség, én is gondoltam már erre. Mert sokszor van, hogy érdekes egy kérdés, de hát ugye nem tudom rá a választ, így nem jelenik meg a megválaszoltjaim között, viszont szeretném látni, milyen válaszok jönnek, csak már elfelejtem hogy is szólt ezért nem találom. Szóval jó lenne.
2010. jan. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek, kivéve az, hogy csak a kérdező pontozhasson. Az semmi esetre se.
2010. jan. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden jó,de a pontozást hagynám,már csak azért is,mert ha valamit a kérdező nem tud,és rossz választ kap,a többiek így is érzékeltethetik,hogy az rossz válasz.
2010. jan. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%

Nagyrésze ok.

De... az időponti keresésnek szerintem nem sok értelme van, pláne nem ennyi időpontlehetőséggel. Értelmét azért nem látom, mert ha keresni akarok vmit, nem tudhatom biztosan, hogy azt mikor tették fel. (bár nem tudom, így értetted-e)

Ill. a 3-szori kiemelést is kicsit módosítani kéne. Sokan emelnek ezzel az egyszeri lehetőséggel is úgy, hogy van egy rakás válasz a kérdésre. Én láttam már olyat is, ami hasznosnak bizonyult. Magyarul sokan csak azért emelik ki, mert ha már ki lehet, akkor miért ne?! ill. hogy még több válasz jöjjön, holott felesleges. Akinek meg nincs egy válasza sem, v. 1-2, és az is hasztalan, azt meg hamar kilökik az ilyen idi.óta kérdéskiemelgetők.

Szal én inkább kategóriákat csinálnék.

0-3 válaszig - 3 kiemelési lehetőség

4-5 válaszig - 2 kiemelési lehetőség

5 fölött - 1 kiemelési lehetőség

v. vmi ilyesmi.

2010. jan. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!