Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Fel tudna világosítani valaki,...

Fel tudna világosítani valaki, mégis mi abban a reklámozás, ha az ember egy facebookos csoport linkjét teszi be a válaszába?

Figyelt kérdés
Egész konkrétan a macskák etetésével kapcsolatban tettem be egy linket két válaszomba, most akkor a facebookot reklámozom, vagy mi a szösz? Akkor ilyen alapon ne lehessen betenni már semmilyen linket gyárilag a válaszokba, mert ha két helyre ugyanazt találom betenni, akkor az már mindjárt "reklámozás"?!
2014. aug. 22. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet linkelni, ha szükséges. De! Amennyiben a kérdésre a link nélkül is lehet tökéletes választ adni és Te ennek ellenére is linkelgetsz (akár több helyre is) az már bizony reklám is lehet.
2014. aug. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kettő darab helyre linkeltem be a macskák nyers etetésével foglalkozó csoportot, nyilván azért, mert ott sok olyan ember van, aki a témában jártas és a konkrét hogyanokra is tud felelni. Mellé leírtam az egyik helyre az én tapasztalatomat a saját cicánkkal, hogy én miért nem ajánlom a tápos etetést, hanem helyette a nyerset, a másik helyen pedig egy allergiára hajazó tünetekkel élő, nem gyógyuló cicának ajánlottam, hogy a tápok helyett próbálják meg a nyers etetést, mert az sok esetben segített.

Most már legalább tudom, miért másolnak be emberek olykor oldalnyi szövegeket a válaszukba az eredeti forrás belinkelése helyett. Az én esetemben ez persze nem merülhet fel, mint opció.

2014. aug. 22. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!