Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan vágja vissza a csoport...

Hogyan vágja vissza a csoport társaimnak?

Figyelt kérdés

Gyakorlaton ahol voltunk többször kerültem kellemetlen szituációba és rendszeresen beszólongattak és megaláztak.Egyszer nagyon megalázó szituba kerültem(önhibámon kívül) és attól a ponttól kezdve semennyire sem tisztelnek.Mivel többen vannak így nem tudok mit tenni próbáltam magam megvédeni,de nincsenek jó frappáns szövegeim.Többször amikor meglátnak akkor össsze nevetnek így gunyolódnak ez idegesít engem a legjobban...


Tanácsokat várnék arra,hogy milyen frappáns szöveggel vágjak nekik vissza,vagy mit tegyek,hogy ne alacsonyodjak le úgy a szemükben...


Köszönöm! :)



2013. febr. 10. 23:55
 1/2 anonim ***** válasza:
84%
Én erre csak annyit mondanék, ha már be akarod bizonyítani nekik, hogy jobb vagy annál, mint amit ők hisznek rólad, akkor elismered, hogy igazuk van. Szerintem vedd lazára a figurát. Had nevessenek. Előbb utóbb úgyis elfelejtik, vagy ha mégse, akkor menny oda hozzájuk és mond meg nekik, hogy csesszék meg, és ahelyett hogy téged vegzálnának, hogy mekkora lúzer vagy, inkább nézzenek tükörbe. Remélem segítettem :)
2013. febr. 11. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

En gimiben felmeresnel amikor azt neztek hogy 30 vagy 60 mp alatt hany felulest tudsz csinalni veletlenul a csaj orra ala pukiztam aki fogta a labam es szamolta a feluleseket xD


Kicsit kinban voltam, nevettunk, tanarno mondt hogy nah mi van termeszetes dolog, de nem foglalkoztam vele am annyira utolag mar nem tudom visszaszippantani nah. xD meg a szunetben se hallottam rola beszelni senkit annyira szartak le...


de volt massal is hogy szertotna kozben bepukizott, asszem a tesitanar azert vette lazara az ilyet.


akkor ciki dolgok.

kiszakadt a gatyam es nem vettem eszre 10 vagy 11-ben alabam kozott es en szettett labakkal szoktam ulni, foleg ha xarok valamire mint pl. az uj osztalyommal a karacsonyi vegyel ajandekot olyannak akivel nem is beszelsz musor... aztan egy osztalytarsam odajott szembol hozzam - korbe voltak rakva a szekek- hogy o a helyemben nem ulne igy.

mondom mar megint ezzel basztatnak hogy fiusan ulok... mondom miert? aztan lemutat a labam koze hat mert a fiuk... lenezek hat basszus a rozsaszin alapon feher pottyos tangamat bamultak szembol majd kiugro szemekkel a fiuk... ahogy ki volt szakadva a gatyam be lehetett latni a bugyimhoz premierplanban...

masnap nem hallottam rola sztorit, nem szartam be tole...


de tuti vannak meg ilyen sztorijaim...

koliban reggel arra keltem hogy pukizom almomban xD mikozben a csajok mar ebren keszulodtek de ciki... de ezt se hallottam vissza xD


nah szal vannak durva dolgaim


22N

2013. febr. 11. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!