Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A moderátorok emberek vagy...

A moderátorok emberek vagy robotok?

Figyelt kérdés
Annyi provokáló kérdés van az hogy fáj. Mi történik, szabadságon vannak?
2010. jan. 21. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Emberek.És rendesek.Néhány napja butaságot csináltam. Kaptam egy figyelmeztetést,de segítettek. Írtam e-mailt nekik,hogy megköszönjem és egy nagyon barátságos választ kaptam.
2010. jan. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Hogy lennének má emberek, egyértelmű, hogy terminátorok... jaaaaj hát hihetetlen... pfff!
2010. jan. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Embernek születtek, de a moderátor már csak egy lépésre van az informatikustol, aki ugye pedig már majdnem rendszergazda, ami pedig =robot.
2010. jan. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
terminátorok:D
2010. jan. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
hogy le lettek ezek pontozva! Szerintem is emberek Bár nem mindig értem ha például valami rossz kérdést írok ki akkor startban kapom az értesítőt! Szerintem sokan is vannak!
2010. jan. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Emberek
2011. febr. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is válaszolhatnának már ezek az emberszabású robotok :D Hétfő óta tojnak a fejemre :D
2011. febr. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!