Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A gyakorin való pontozás...

A gyakorin való pontozás átment "like"-ba és "dislike"-ba?

Figyelt kérdés

Miért pontoztok le olyan hozzászólásokat, amik neked pl nem tetszenek, de semmi köze ahhoz h az a tanács hasznos-e vagy sem?


pl:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


ennyire sügerek vagytok?


2014. okt. 23. 17:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
Néha én is úgy érzem. De az ilyen emberek nekem olyanok, akiken kár bosszankodni. Még vitatkozni sem lehet velük, mert csak a saját igazukat hajtják...
2014. okt. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
meg mikor megkérdezi valaki h szerintünk melyik a legszebb név, és olyat írnak be ami nem tetszik azt leszavazzáák....
2014. okt. 23. 17:54
 3/16 anonim ***** válasza:
53%

Van itt egy nőci, meg a brancsa, aki mikor kielégületlen nyomja a minuszt, hogy az ő százaléka legyen a magas, mert azt hiszi, hogy akkor okosabbnak és hozzáértőbbnek fogják tartani:DD


Hagyd meg neki ezt az örömöt, hiszen ez pótólja számára az orgazmust:D Légy nagy lelkü:D Én is az vagyok hozzá:DD

2014. okt. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
vicces 38%on vagy most éppen :D Ezek szerint tapasztaltad kedvességüket :D Hihetetlenek....
2014. okt. 23. 17:59
 5/16 anonim ***** válasza:
37%
4 Most képzeld bele szegény párák helyzetében magad. Orgazmus nélkül éldegélni? hááát, nem túl felemelő életke:DD
2014. okt. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
9%

Eért légyx emberbaráti szerencsétlen társaiddal, mert az itteni alacsony %-ék mindig sokat sejtet, és lehet tudni, hogy akik 50% alatt vannak azok valamit nagyon jól tudnak:DD


Nekem az 50% fölöttiek mind gyanúúúúúúúúúúúúúsok:DD

2014. okt. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%

Ez mindig is igy volt.

Mellesleg rossz a kategoria, ennek semmi koze a csaladi kapcsolatokhoz

2014. okt. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Köszi 6-os. :D


Én felvállalom a véleményemet és igyekszem hasznos válaszokat adni. Lehet ez valakinek gyanús. :)

2014. okt. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
igen de a link viszont igen.
2014. okt. 23. 18:04
 10/16 A kérdező kommentje:
azoknak alacsony a százalékuk, akik régebb óta vannak fent és túl őszinték. Valakinek pedig az igazság fájdalmas....
2014. okt. 23. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!