Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van lepontozva ebben a...

Miért van lepontozva ebben a kategóriában a válaszok nagy része? Te hogy látod?

Figyelt kérdés

Kérem a moderátort, ne rakja át, valóban érdekel a dolog háttere, és azért tettem ide, mert főleg itt figyeltem meg! Köszönöm.


Szóval szinte bármilyen kérdést megnyitok, főleg a Családi kapcsolatok kategóriában, azt látom, hogy le vannak húzva a válaszok, a 100% elenyésző, és főleg pár oldal után találni ilyet. Miért? Teszem azt egy esküvői ruhás kérdésnél miért nem hasznos az a válasz, hogy "csinos, de az én ízlésemhez túl kihívó/visszafogott", vagy csak simán "szerintem nagyon ízléses és szép", vagy mikor találgatnak a válaszolók, miért szakított valaki átlátszó indokkal. Vagy hogy ki mit gondol egy megkeresztelkedésről, eljegyzésről, házasságról, hűtlenségről, esküvőszervezésről, családtag viselkedéséről szóló kérdésről. Miért nem hasznosak ezek a válaszok?


Persze vannak alpári stílusban megfogalmazott vagy oda nem illő, trollkodó hozzászólások, de többségében a legjobb szándékkal ír az ember.


Nem azért van ez az oldal, hogy különböző véleményeket meghallgassuk? Én olyan válaszokat is felpontozok, amikkel nem feltétlenül értek egyet, de attól még hasznosnak találom, hiszen ez nem ízlés-függő, mint például egy film vagy könyv esetében, tehát nem "Like-funkció". Lehet, hogy pont annak van igaza, akit lepontoztak, illetve vannak olyan meglátások, amik egyéni ízléstől és világnézettől függnek, de attól még nem haszontalanok.


Te hogy látod ezt? Miért szoktál lepontozni valakit, és miért fel? Mi az, amit nem találsz hasznosnak? Ha lehet, kort és nemet is írj (de nem lényeges)! Köszönöm a válaszod.


23/N



2012. jún. 20. 09:24
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
Kérem a zöld kezecske kerülőit, hogy most ne húzzák le a válaszolókat, minden vélemény hasznosnak számít itt részemről! Köszönöm.
2012. jún. 20. 09:24
 2/41 anonim ***** válasza:
29%
Én úgy látom, hogy hetente - 2 hetente van erről kérdés feltéve....
2012. jún. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
80%

Teljesen igazad van. Azért mert valaki máshogy csinálná mint te, a válaszod még nem lesz haszontalan.

Sajnos nagyon sok ember primitív és nem fogadja el a sajátjától eltérő véleményt még opcionális szinten sem.

Ez abból adódik, hogy nagyon sok (általában buta) ember szerint ő tud a világon a mindent legjobban.

:)

Sajnos ilyenek az emberek, és az anonimitás rátesz egy lapáttal. Ugyanis szemtől szembe nem biztos, hogy meg merné mondani neked a véleményét. Amit én - de szerintem a kérdező is- meghallgatnék, mérlegelnék aztán meghoznám ezek fényében a döntésem. Pontosan a vélemények ütköztetése az érvelés ennek az oldalnak a lényege, amit sokan nem látnak. Nekik egy igazság van, az övék, mindenki más h.lye, szerintük.

2012. jún. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Használtam a keresőt, de nem találtam olyan választ, amiből megértettem volna.
2012. jún. 20. 09:30
 5/41 anonim ***** válasza:
30%

Politika, vallás-ezotéria rovatot is lecsekkoltad?

Humor kategóriába benéztél?

2012. jún. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
78%
Így van. Ha megkérdezik egy névről vagy valamiről a véleményedet, és te azt mondod, hogy neked a Juli név nem tetszik, akkor lepontoznak. De ha azt mondod, hogy a Juli név tetszik, akkor se nagyon lesz több 75%-nál...
2012. jún. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
56%

Most mit kell azon görcsölni hány százalékos vagy? Ha meg nem görcsölsz, akkor kit érdekel, h hány százalékod van? Én a százalékomtól független tudom, h ahova én válaszolok, az az én egyéni, szubjektív véleményem, és vállalom...és konkrétan teszek rá, ha más lepontozza! ;)


F/29

2012. jún. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

A négyes válaszoló jól megfogalmazta, köszönöm :)

Ötös, valóban írhattam volna a politikába is. A vallás-ezotéria rovat nagy része kamu, a Humorba meg általában onnan helyezik át a kérdéseket, vagy máshonnan, azok vannak lepontozva :D

Engem a Családi kapcsolatok részleg lepontozása érdekel, hogy miért számít egy-egy vélemény haszontalannak.

Nyolcas, nem görcsölök a százalékomon (vártam ezt a megállapítást), szimplán érdekel, miért pontoznak le jószándékú, a kérdésre válaszoló embereket egy ilyen kategóriában. Mert a tudomány részlegnél talán még érthető.

2012. jún. 20. 09:43
 9/41 A kérdező kommentje:
Na tessék, itt is megy a lepontozás... Gondolom valaki szórakozásból csinálja ezeket, "tessékcsakazértis, hamár lepontozókhoz szólt ez a hülye".
2012. jún. 20. 09:50
 10/41 anonim ***** válasza:
69%

Ne törődj velük!Ne adj a százalékokra.Nem érdemes figyelni a százalékokat.Ahogy előttem is írták,sok a primitív ember,aki nem lát túl a saját látásmódján...Ez nagyon alacsony intelligenciára vall...

26/N

2012. jún. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!