Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem unjátok már a sok "Ciki,...

Nem unjátok már a sok "Ciki, ha még 16 évesen szűz vagyok? , Gáz ha 16 cm a farkam? " és ezekhez hasonló kérdéseket?

Figyelt kérdés

Én már kicsit igen, miért nem olvassátok vissza a hasonló kérdésekre a válaszokat? Ja igen, egyszerűbb kiírni..


Ez a ciki, nem az, hogy szűz-e valaki!!


2010. jan. 31. 14:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%
Ugye tisztában vagy vele, hogy ha valaki regisztrál az oldalra, az nem azt jelenti, hogy mostantól neki válogatás nélkül az összes kérdést kötelező megnéznie?
2010. jan. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
67%

Egyet értek veled! Ez a két kérdés...pfff. A leggázabb, és még mindig rengetegen ezzel fárasztják az embert!

mcfly

2010. jan. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%

Mi az h ezzel fárasztanak? nem értem.

Látod h ötödjére is ez a kérdés, akkor nem nyitod meg.. ennyi az egész..

2010. jan. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
engem is felidegel..-.- ahelyett h utána néznének h feltette-e már vki a kérdést..meg a gyegébbek kedvéért mikor kiírnád a kérdést akkor ott még 'megállít' egy pill.re h nincs-e ien v ehhez hasonló kérdés.. de sztem a legtöbb subafejűnek ez fel se tünik..
2010. jan. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
100%

Én is nagyon unom.

És tény,hogy nem köteles végigolvasni az összes kérdést az illető,viszont a kérdés kiírásánál felsorolja a rendszer a hasonló kérdéseket,hogy elkerüljék az ismétlést...de valaki már azért is kiíratja,hogy neki külön válaszoljanak....éshát kereső is létezik!

2010. jan. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Ott a keresö. Igazán rákereshetnek..-.-'

Miért lenne már ciki a 16éves szüz? A nyomorék gyerekes divatbarmoknak max.-.-'

2010. jan. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Kedves Első!


Nem is azt mondtam, hogy válogatás nélkül nézze meg az összes kérdést, de ha a keresőbe beírja, vagy kérdésnek megírja, hogy "x évesen ciki-e, hogy szűz vagyok", x cm a farkam", akkor kiad egymillió ilyen kérdést-választ. Lehet belőle szemezgetni. Valószínűleg nem fognak neki se mást írni, mint pár nappal azelőtti kérdezőnek..

2010. jan. 31. 14:52
 8/21 A kérdező kommentje:
14.49-esnek, a harmadik válaszolónak pedig: Az a baj, hogy már ezek a kérdések lepik ez a GYIK-et, nem lehet nem észre venni.. Inkább valami komoly dolgot kérdeznének az emberek, amit még nem kérdeztek meg mások. Szerintem rengeteg ilyet tudnának kérdezni..
2010. jan. 31. 14:55
 9/21 A kérdező kommentje:
*lepik el
2010. jan. 31. 14:55
 10/21 anonim ***** válasza:
Szerintem az adminok beállíthatnának egy szűrőt, hogy a "cm", "ciki", "éves, szűz" szavakat tartalmazó kérdések automatikusan törlődjenek, vagy csak engedélyezéssel jelenhessenek meg.
2010. jan. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!