Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem gondoljátok, hogy az...

Nem gondoljátok, hogy az "automata trágárságszűrő" túlságosan is ovis szintre van hangolva?

Figyelt kérdés

2014. dec. 15. 00:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Nyilván nem mondhatom ki mi annak a lánynak a jelzőjét akit az utcán, vagy bárhol, vagy minősítésként illetek...(..)

VAGY egy okádék előzménye mint ÉTEL egy (..) és sorolhatnám..egy borzalmas színházi előadást MIÉRT NEM NEVEZHETEK ANNAK AMI?

2014. dec. 15. 00:42
 2/11 anonim válasza:
100%
szerintem is hülyeség..
2014. dec. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
szarozni lehet
2014. dec. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Valóban. Az is furcsa, hogy míg leírható a prostituált szó, ami éppen azt jelenti, amit egy lenem írható k-betűvel kezdődő szó, míg leírható, hogy pénisz, fütyi, puca, de nem írható le az ezekkel rokonértelmű f-betűvel kezdődő szó.
2014. dec. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, szerintem is elég béna dolog. Ha leírod rendesen a kuúrvát, azt kiszűri de ha 1-2 betűt lecserélsz vagy kihagysz, már nem ér semmit a szűrő.
2014. dec. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Tom Benko ***** válasza:
78%
Nem, csak bugyuta. A szarvast éppen nem veszi ki, de a f.aszolást (ami mindössze vételezést jelent) igen... Eleve fölösleges tiltani a káromkodást, mert az emberi intelligenciával nem lehet versenyezni, másrészt színesíti az is a nyelvet. Nem utolsósorban a kulturált ember fölöslegesen nem káromkodik, a többi meg úgyis megoldja.
2014. dec. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Ez még nem durva, egy oldalon leírtam a "hányadik" szót mire kiírta hogy tilos az "anyád" szó használata -_-
2015. jan. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy nagy baromság. Írtam valami támadóbb hozzászólást KÁROMKODÁS NÉLKÜL, még csak olyan szófordulat sem volt benne és fennakadt ezen a baromságon. Ennek mi értelme van???
2015. júl. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Engem is megmoderált, pedig @ volt a szóban s nem is volt durva. Azt hittem ez az oldal nem lánynevelde
2015. nov. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Vannak, akiket zavarnak ezek a szavak, őrájuk is tekintettel kell lenni. De most el ne mondjátok az ilyen embereket mindennek, hogy miért zavarja őket... Zavarja és kész. A nyelv pedig elég színes enélkül is.

Jó, hogy van ez a szűrő, csak kár, hogy kijátszható.

Eleve az a funkciója az oldalnak, hogy segítsünk annak, akinek kérdése van, ehhez tényleg felesleges az ilyen szavak használata, segíteni ezek nélkül is lehet.

2017. jún. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!