Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a Multikba az új...

Szerintetek a Multikba az új AUTOMATA pénztár munkaerő csökkenést okozhat?

Figyelt kérdés

Ez a technologia még egyenlőre szerintem kisérleti szakaszba van itthon. Felméréseket csinálhatnak, hogy ez az újjítás a Magyaroknak, hogy jön be! Ha sokat használjuk akkor nagy az esély arra, persze kis idő elteltével, hogy csak ilyenek legyenek.

Akkor is ugyan annyi dolgozó lenne egy bevásárlóközpontba mint most?


2012. júl. 29. 07:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
most úgy mennek az önkiszolgáló kasszák,hogy nem egy pénztáros van ott,hanem két ember figyeli kamerán át a vásárlót,hogy mindent áthúz e a leolvasón,nem e lopikázik
2012. júl. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Most dolgozó figyel vagy Securitys?
2012. júl. 29. 08:10
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Ebben az országban olyan kérdező sose lesz, hogy nem figyelik mit csinálnak az emberek. Szerinted a cigány lehúzná és kifizetné a dolgokat, ha nem lenne rákényszerítve? Szétlopnák a TESCO-t egy hét alatt, ha csak az automata pénztárak lennének amiket nem figyel plusz munkaadó.
2012. júl. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
nem figyel plusz munkás*
2012. júl. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Nem tök mindegy, hogy milyen minőségben van ott, aki figyel? Munkahely, munkahely. Akkor - a gyengébbek kedvéért, a pénztáros nénit átképzik figyelő néninek, meg automata lehúzó karbantartónak stb.
2012. júl. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Mert meglátásom szerint csak SECURITYs fog majd figyelni a jövőbe. Ez meg csak azt hozza magával, hogy kevesebb dolgozó a MULTIba. Hisz nekik azaz érdekük, hogy kevesebb kiadás és több bevétel.

Kereskedő vagyok és ha én lennék a TESCO goré én ezt csinálnám!!!

A dolgozóimat meg csak árúfeltőltésre kell használnom, amimár ugyebár adott és csak felesleges pénztárosok maradnak akik hibázhatnak vagy ...!

Tehát kizárom azokat a tényezőket mik + kiadás és esetleg - csinálhatnak!

2012. júl. 29. 08:24
 7/17 A kérdező kommentje:

"Nem tök mindegy, hogy milyen minőségben van ott, aki figyel?"


Hát nem!

Aki évek óta pénztárosnéni az nem fog ott neked figyelni. Mégha átis akarják képezni nem öregeket fognak, a fiatalok meg pörgősek az meg azért nem fog ott üldögélni nekem!

2012. júl. 29. 08:28
 8/17 anonim ***** válasza:
86%

"Hát nem!

Aki évek óta pénztárosnéni az nem fog ott neked figyelni."


Párom a nyolcvanas években volt KÖZÉRT-ben eladó, és akkor még nekik kellett a tolvajokra is figyelni nem volt külön biztonsági szolgálat. A mai eladók is nyugodtan megtehetnék, semmivel nincs több joga a vagyonőrnek, mint egy eladónak.

2012. júl. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%

"a fiatalok meg pörgősek az meg azért nem fog ott üldögélni nekem!"


Mehet máshová pörögni, a munkáltató határozza meg a feladatait, és nem a dolgozó!

2012. júl. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

És ezt a mentalitást kihasználva nem lesz több munkahely teremtve!!!

A MULTIK tudják mit csinálnak.

Csak azt komunikálják, hogy ők a legnagyobb munkaadók, hát ezt megkérdőjelezném és nem GYENGÉN!

2012. júl. 29. 09:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!