Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha a böngészőmben letiltom a...

Ha a böngészőmben letiltom a cookie-kat akkor a Gyakorikérdések oldalon szabályt szegek?

Figyelt kérdés
Kizárólag biztonsági okokból tiltanám le a kukikat. Nem akarom, hogy bármely oldal kövesse az interneten aktivitásomat.
2015. febr. 4. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
kukik nélkül az oldal se fog működni neked...
2015. febr. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A kukikat letilthatod, de ez csak olyan, mintha a hűtőszekrényed elé tennél egy kétmázsás kőtömböt. Sokkal nehezebben jutsz hozzá a sörödhöz.

A sütik lehetnek akár veszélyesek is, de nem jellemző. Elbújni előlem el tudsz, a hatóságok elöl semmi módon.

Magaddal szúrsz ki a sütik tiltásával.

2015. febr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Semmi törvénybe ütközőt nem tettem és nem is áll szándékomban. Nem a hatóságok elől akarok bármit eltitkolni. Az embernek viszont van magánélete is és ahhoz senkinek semmi köze, még a hatóságnak sem.
2015. febr. 4. 15:08
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez ellen nem tudsz tenni semmit. De tiltsd le a sütiket, legfeljebb nem fog rendesen működni neked a net.

De azt ügye tudod, hogy a szolgáltatón a szerver ugyanúgy naplózza a tevékenységedet?

A süti csak nálad jegyzi meg, hol jártál, nem máshol.

2015. febr. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A szolgáltatón a szerver nyugodtan naplózhatja. Az engem egyáltalán nem zavar. Ezt a kérdést nagyon félreértettétek. Én csak a gyakorikerdesek szabályzatára kérdeztem rá.

Egyáltalán nem más dologról van szó mint arról amit a kérdésben megfogalmaztam. Tehát a gyakorikerdesek ragaszkodik a kukikhoz vagy letilthatom, esetleg kilépéskor letörölhetem? Csak erről van szó.

2015. febr. 4. 15:20
 6/7 anonim ***** válasza:

"Tehát a gyakorikerdesek ragaszkodik a kukikhoz" - nem


"letilthatom, esetleg kilépéskor letörölhetem?" - persze, csak nem fog működni az oldal.

2015. febr. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szabályzat nem foglalkozik a kukikkal, ezért nem kaptál ilyen választ.
2015. febr. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!