Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Új felhasználó vagyok. Miért...

Új felhasználó vagyok. Miért nem jelenik meg hány százalékban hasznos a válaszom?

Figyelt kérdés

PL. így: A válasz 85%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.


Nekem mindig csak ezt írja: "Ez a te válaszod." Eddig 19 kérdésre adtam választ, és 1 kérdést tettem fel.



2015. febr. 28. 10:09
 1/5 belapus ***** válasza:

Azt gondolom, majd 30 nap múlva, a regisztrációtól ( első kérdés, első válasz ? ) számítva.

Az oldal alján: GYIK, majd "Mi az a toplista? Hogyan alakul?"

2015. febr. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem az eltelt napok száma a lényeg, hanem hogy a válaszok száma elérjen egy bizonyos szintre. A százalékszámításhoz nagyobb alap kell, kis szám esetén mert túl nagy lenne a kilengés egy jó vagy rossz válasz miatt.
2015. febr. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert még nem válaszoltál annyi kérdésre, hogy ki tudják írni. Nem tusom, mennyi a határ.
2015. márc. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
most már megjelenik, 96%-on vagyok :D
2015. márc. 10. 22:43
 5/5 anonim válasza:
Nem válaszoltál még elég kérdésre. És azt a többi felhasználó húzza be, hogy szerinte mennyire hasznos.
2015. márc. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!