Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mással is előfordul, hogy a...

Mással is előfordul, hogy a kommentje szövegéből hiányoznak betűk az elküldés után?

Figyelt kérdés

Sokáig azt hittem, hogy simán elírtam, de most konkrétan emlékszem, hogy a hibajavító nem jelzett semmit, direkt el is olvastam, erre a küldés után megjelent szövegből hiányzik egy-két betű, amit tuti jelzett volna a korrektor.

Ez mitől van? Mással is megtörtént?



2015. márc. 11. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt még nem tapasztaltam, hogy betűk tűntek volna el.


Amit eddig tapasztaltam:

- új mondatnál, a sor elejéről eltünteti a szóközt, így nem lehet új bekezdést csinálni.

- Több, egymást követő szóköz esetén, csak egy szóköz marad meg.

Ezért nem lehet oszlopokba rendezetten megjeleníteni semmit, pedig van, amikor e nélkül, nehezen tekinthető át a lényeg.

- A számjegyek kivételével, egyféle karakterből, legfeljebb 3 ismétlődést hagy meg.

Emiatt táblázat még úgy is csak korlátozottan készíthető, hogy a szóközöket, például, pontokkal helyettesítem.

- Ha szövegben vessző után szám következett, akkor eltűnt a vessző utáni szóköz; a szám előtti vesszőt, vélhetően, tizedesvesszőként értelmezte.

- Hosszabb válaszokhoz reklámot helyez el.

Ha egy, négy feladatból álló matematika házi feladat kérdés van, amihez a megoldást is kéri a kérdező, magyarázattal, ez csak sok sorral oldható meg. A reklám miatt viszont tördelődnek a sorok, ami különösen akkor rossz, ha hosszabb számot 3-as tagolásban írok, lehet, hogy még azt is elválasztja a szóköznél.

- Speciális karakter is tűnt már el.


Ráadásul, a válasz-ablakban még nem működik a „szabászat”, megjelenéskor csodálkozik az ember.

2015. márc. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Velm még soa.
2015. márc. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 *Ana Van Der Val* ***** válasza:

Már én is észrevettem, de nem csak azt, hogy eltűnt a betű, hanem azt is, hogy néhol egy-egy betűvel több lett. Pl. olyan betű került bele a szóba, amit gépelés közben lehetetlen lett volna "véletlenül" beütni. És tisztán emlékszem, hogy hibátlanul írtam. (!)

Elég kellemetlen.

2015. ápr. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!