Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek jó lenne, ha...

Szerintetek jó lenne, ha újításként a kérdést és a kérdező kommentjeit is lehetne pontozni?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 10. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Nem. Pont az a jó ebben az oldalban, hogy bármit megkérdezhetsz.

Lehet, hogy nem feltétlenül kérdezel hülyeséget, de lepontozzák, ez szerintem nagyon elvenné az ember önbizalmát, aztán többet már kérdezne.

Ha valaki nagyon hülyeséget vagy értelmetlent kérdez, arra vagy nem érkezik válasz vagy jelentik, tehát erre vannak szűrők.

2015. ápr. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kérdés pontozása álapjában véve felesleges, mert azétt kérdez valamit a kérdező mert nem tudja (alapesetben). A helyesírást meg ilyeneket jó lenne ha lehetne pontozni de szerintem egyszerűen nem kap rá választ ha hülyén teszi fel a kérdést, ez már elég bűntetés neki(k).

A komment már egy egészen más dolog. Azt igenis kellene, hogy lehessen pontozni, mert nagyon sok olyan komment van, ami leszólja valamelyik jó indulatú válaszolót. Innentől a kérdezőt ugymond "beoltani" lehet, meg oda lehet írni, hogy nem normális amit ír, de megint a válaszoló húzzá a rövidebbet mert a kérdező lepontozza. Na ilyenkor nagyon jól jönne!!!

2015. ápr. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a kommentek között már a kérdező megnyilatkozásait is kellene tudni pontozni, mert sokan ezt használják ki, hogy ott bármit mondhatnak, a saját topikjukban úgyis "érinthetetlenek".
2015. ápr. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én az egész pontozgatást eltörölném,mert minek?Hiába nem számít,és nem verseny,de nekem elveszi a kedvem, ha lepontoznak.

Ha nem a kérdező, vagy a többség szájííze szerint válaszolok,sokszor megesik...

2015. ápr. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!