Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Pontozás: elveszett az értelme?

Wadmalac kérdése:

Pontozás: elveszett az értelme?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból felnéztem a toplista oldalra, összesítettben van olyan ember az első húszban, akinek kérdésre válaszból gyakorlatilag nincs (4) pontja, de sokezer pontja van értékelésre.

Őszintén, most tényleg hasznos az oldal, a kérdezők szempontjából az olyan látogató, aki itt van állandóan és mást sem csinál, mint összevissza kattintgatja a piros-zöldeket?

Nem azzal van a bajom, hogy van ilyen (bár elgondolkodtató, hogy mi motiválja az ilyen júzert), hanem azzal, hogy így számomra iszonyat aránytalannak tűnik az értékelés.

Lehet, hogy ez most csak egy extrém eset, de akkor is furcsa nekem.

:)



2014. dec. 4. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
van aki csak úgy nyomkodja, de hallottam olyat, hogy 4 accountról tolja...hogy a toplistán legyen...én ha toplistát akarnék csalni írnék 1 programot és minden kérdésre szavaznék :D tuti meglátnád az eredményét...de valakinek ez okoz örömöt, hogy kattintgat és a toplistán van...
2014. dec. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1. helyen vagyok az egyéb kérdések kategóriában nagyon rég... és láthatod hogy mivel szereztem az!1. helyet!
2014. dec. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2: Látom. Ez teljesen rendben is van. :)
2014. dec. 5. 09:49
 4/5 A kérdező kommentje:

Hasonlóan garázdálkodom a tudományokban. :D

Én mondjuk csak zölddel szoktam értékelni, csak ott, ahol valóban értékesnek tartom a választ, nem saját vélemény alátámasztásból.

2014. dec. 5. 09:50
 5/5 anonim ***** válasza:

"összevissza kattintgatja a piros-zöldeket? "

Szerintem nagyon optimista vagy.

És igen, így tényleg nincs sok értelme.

2017. szept. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!