Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Az oldal moderációja az...

Az oldal moderációja az hozzászólás szinten történik vagy tudnak a moderátorok egy hozzászólás tartalmán is változtatni illetve törölni?

Figyelt kérdés
Egy mai kérdés/válasz miatt merült fel bennem. Tudják-e törölni egy válasz nem odaillő/Offolós/Troll részét ( csak épp nem alkalmazzák ezt a lehetőséget ) vagy csak törlésre van lehetőségük?

2015. máj. 11. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:
egyszerübb törölni, és kizárni!
2015. máj. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tudják törölni egy válasz nem odaillő/Offolós/Troll részét!

Ezt tapasztaltam valaki nagyon csúnyán beszólt a kérdezőnek amire reagáltam is a válaszon túl (nem csak én voltam így :D), de törölték a beszólós választ és az én válaszomból azt a részt ami arra vonatkozott.

2015. máj. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Most perpill megint törölték egy válaszom, pedig még OFF sem volt, és nem igazán értem , hogy miért. :D
2015. máj. 11. 15:13
 4/9 anonim ***** válasza:
valaki jelentette valamiért. akkor törlik.
2015. máj. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Adott a kérdés:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__684..


Éjjel válaszoltam teljesen normálisan, a kérdező által felvetett dolgokra, részletesen, normálisan. Most 3 perce azt is törölték, bár előtte semmi gond nem volt vele :D


A kérdező privátban mindenkit elküldött az anyjába, ezért volt olyan válaszadó is, aki bemásolta a privátot, sőt nekem is volt olyan válaszom, amiben utaltam a privát tartalmára, hogy ezeket törölték az oké, az jogos.


De a jelenlegi #5. választ kétszer is moderálták azért az már vicc :D


Az oké, ha komoly kérdésnél megy a trollkodás, persze kenjék el mindenkinek a száját. De itt a kérdés önmagában is trollkodás már, ráadásul a hozzászólások felét törölték.. :D

2015. máj. 11. 15:43
 6/9 anonim ***** válasza:

"De itt a kérdés önmagában is trollkodás már"

tehát a kérdező troll aki abban leli örömét hogy jelentget a moderátornak. van ilyen.

Bocs, ha adsz a toplistára kicsit kellemetlen, meg gondolom azt sem akarod hogy letiltsanak. Én a helyedben a kérdést jelenteném (provokatív) és írnék egy szép e-mailt a moderátoroknak! Aztán majd meglátjátok ki a f* szagyerek :D

Egyébként a belinkelt kérdésnél a kérdező stílusa... hát khm addig ütném míg mozog! :D

2015. máj. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A top lista nem kimondottan érdekel, viszont az már tényleg zavaró, hogy törlik egy kérdésnél 3-4 válaszom. Előbb utóbb ebből szőnyegszéle lesz :D
2015. máj. 14. 12:31
 8/9 anonim ***** válasza:

Hűha! akkor van oka félni a kérdezőnek! :D

de amúgy tényleg idegesítő. a gáz hogy ő pont ezt élvezi benne h téged is és másokat is ezzel felhúz vele

2015. máj. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Csak ennél az egy kérdés volt ilyen mértékű szanálás. Általában nem szokták törölni a válaszaimat - egy két kisebb trollkodástól eltekintve. :D
2015. máj. 14. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!