Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ti elhiszitek, hogy ennek az...

Ti elhiszitek, hogy ennek az oldalnak majdnem 800. 000 felhasználója van? Magyarországon minden 12,5. ember fent lenne a gyk-n?

Figyelt kérdés
Számomra túlzásnak tűnik ez a szám. Mit gondoltok erről?
2015. jún. 6. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy mindegyik külön emberé. A kitiltott felhasználók is beleszámítanak a totálba.
2015. jún. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A statisztika nem azt nézi, hogy a magyar lakosságra vetítve milyen a szám, hanem hogy mennyi profilrisztráció található az adatbázisban.

Ebbe benne van az, hogy valaki 10 profilt regisztrált, mert elfelejtette a jelszavát, mert kitiltották, mert hobbiból vagy szórakozásból több személyiségnek adja ki magát, mert valamilyen érdekből befolyásolja a pontozást vagy több oldalról támadja a nézeteket vagy épp bérkommentelő több különböző szavazattal, hogy az országból regisztrált vagy épp tagja a pár százezer határon túli magyaroknak vagy még távolabbi külföldi országból regisztrált, vagy akár spambot.


Ezt ne hasonlítsd össze hogy mekkora Magyarország lakossága, még kizárólag magyar nyelvűként az interneten lényegében nemzetközi oldalról van szó, hiszen nem korlátozza a külföldi regisztrációt.

2015. jún. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezt a kifejezést, hogy "bérkommentelő" már többször is hallottam, de sosem értettem. Mi az ő szerepük és ki(k) fizeti(k) őket?
2015. jún. 6. 23:17
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


_____


Csak azért tűnik soknak a 800k, mert úgy gondolkodsz hogy 1 személynek 1 profilja van, és max 10 millióan élnek itt. Globálisan nézve ez a szám nem nagy, ráadásul egy 9 éves periódust foglal magában.

Semmi értelme nincs hamisítani, mert önmagában nem húzóerő hogy hány profil van, csak az számít hogy mennyi aktív belőle.

2015. jún. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg az ismerőseid közül 50 embert és vonj le belőle következtetéseket. :)))
2015. jún. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Abból a 800.000-ből négy én vagyok :D Bár most egy ideje újra a legelsőt használom, de volt, hogy elfelejtettem, melyik e-mail címemmel regisztráltam (abból még több van), meg volt, hogy akartam egyet, ahol kint van a nevem, de azért jó volt egy olyan is, ahol meg nincs kint, szóval ezért lett négy. Szerintem ezzel másik is vannak így. Meg hát ja, akiket kitiltottak, azok is simán regisztrálnak újra.
2015. jún. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!