Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nyaranta régebb is ennyi kamu...

Nyaranta régebb is ennyi kamu kérdés + pökhendi válasz volt? Vagy csak az utóbbi év (ek) ben lett ilyen silány ez a hely?

Figyelt kérdés
Vagy csak én vagyok túl cinikus?

2015. júl. 7. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Nyár = Nyári szünet, ilyen egyszerű. Azoknak akik amúgy iskolában lennének, ilyenkor túl sok a szabadideje és ide járnak fel trollkodni, izzadtságszagú benyögéseket vagy kötözködéseket hagyni. Kivédeni nem tudod, törődni ezzel felesleges, vannak azért normális válaszolók is.
2015. júl. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés.
2015. júl. 8. 06:37
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

A kérdésre kaptál választ. Ez a nyár velejárója, értsd mindig ez volt, mindig ennyien voltak. Te nyarakra kérdeztél, te arra kaptál választ. Ehelyett lepontozol és még egy "köszönöm" se csúszna ki belőled.


A helyet nem csak az unatkozó/trollkodó válaszolók teszik silánnyá, hanem a bunkó kérdezők is mint te.

2015. júl. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
39%
És pökhendi kérdés is ennyi volt?
2015. júl. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%

Nem értem.miért pontoztad le az első választ. Teljesen logikus amit ír, igaza van. Nyár van, azaz szünet az iskolásoknak. Ezzel együtt sok a szabadidő.

Igen, igazad van, megsokszorozódnak ilyenkor a troll válaszok, vagy kamu kérdések, mert a sok 10 év körüli kisgyereknek, aki amúgy az iskolába ülne, jelenleg semmi dolga nincs, és gyk-n osztja az eszet, merr úgy biztos keménynek érzi magát.

Szerintem nagyjából ezért. Nem csak az utóbbi években van így, hanem tényleg sok nyáron az ilyen.

Bár gyanús, hogy az utóbbi pár évben jópár 10 éves fedezte fel ezt az oldalt, mert itt ő lehet a főokos. Ébben lehet valami.

2015. júl. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!