Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol vehetnék harisnyatartót...

Hol vehetnék harisnyatartót és hozzá combfixet Debrecenben? ( hely, ár, méret és egyéb kérdések lentebb )

Figyelt kérdés

Még sosem vettem ez előtt harisnyatartó/combfix kombót de szeretném kipróbálni. Viszont nem tudom hogy hol vehetnék, lehetőleg azért ne legyen drága mert hisz csak első próba. ( Még sajnos az árkategóriákban se vagyok teljesen tisztába )


Meg még azt kérdezném, hogy igazából nem tudom hogy harisnyakötőben hogy vannak a méretezések? Nem vagyok egy gyenge alkat, harisnyából is elég nagy méretet szoktam venni ( bár itt az is közrejátszik hogy nagyobb méret nehezebben szakad, de kell is ).


Végül pedig még annyiban szeretnék érdeklődni hogy ahol lehet venni, az ilyen helyeken van lehetőség hogy felpróbálom legalább annyira hogy körbeéri-e a derekamat, vagy készüljek már előre úgy hogy le kell előtte mérnem pár értéket?


Válaszokat előre is köszönöm !



2015. jún. 20. 13:54
 1/2 anonim ***** válasza:

A harisnyatartók gumipántosak és állítható a méretük (a legtöbbnek). Egyenméret szokott lenni belőlük. De általában mindenkire jók (a nagyon extrém esetektől eltekintve) pont a kialakításuk miatt. Fehérnemű jellegű, így felpróbálni nem nagyon szokták (a melltartó valamiért kivétel). Egyébként 2-3 ezer Forint között szoktak lenni.

Combfixek kaphatók már ezer Ft alatt is, bár a minőségük megkérdőjelezhető. 1500-2000 Ft között már nagyon jókat lehet kapni. Javaslom, hogy szilikon betétest vegyél, mert harisnyatartó ide vagy oda, nem árt, ha az is a igyekszik a lábadon tartani. A kettő együtt biztosabb tartást ad. Te sem szeretnéd, ha járás közben a harisnyád egyre lejjebb csúszna.

Konkrét debreceni üzletet nem tudok mondani, de pl a hdishop(pont)hu-ról egész jó áron lehet hozzájutni csinos darabokhoz. Én is szeretek nézelődni rajta időnként. :)

2015. jún. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sikerült végül találnod?
2015. dec. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!