Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van, akinek ez az oldal arról...

Van, akinek ez az oldal arról szól, hogy "lepontozza" a másikat, nehogy már elhiggyék, hogy tényleg hasznos válaszokat ad?

Figyelt kérdés
Volt, hogy ugyanazt válaszoltam, mint egy másik illető, és az ő válaszát 100 %-ban ítélték hasznosnak, az enyémet meg 50-ben. Csak mert a százalékom magasabb volt? Ez most a versenyről szól, vagy arról, hogy igyekszünk másoknak segíteni?
2008. szept. 4. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Van, akinek ez egy verseny. És vannak, akik direkt lepontoznak... vannak is olyan napok, amikor nagyon sok "nem hasznos" válasz érkezik. Ne foglalkozz az ilyenekkel, lényeg, hogy próbálsz másnak segíteni!
2008. szept. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Pár napja találtam ide, és amit tudok, megírom, de nem tudtam elsiklani efölött. Azért érdekes (vagy siralmas?), hogy egyes embereknek ez okoz örömöt. Na mindegy. Továbbra is segítek, mert névtelenül versenyezgetni nem valami nagy kunszt. :)
2008. szept. 4. 21:04
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Emberek vannak ezen az oldalon is..kulonboznek..ki ilyen iranyba, ki olyanba..engem a pontozasnal jobban zavar, amikor valaki osszes batorsagat osszeszedve feltesz egy kérdést, és utana beszolnak neki, meg porba alazzak, pedig csak segitseget kert :(
2008. szept. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem az a lényeg, hogy lepontoznak-e vagy nem, hanem hogy próbálj segíteni a másiknak. Tényleg vannak nagyon bunkó, unatkozó emberek, és erre az oldalra járnak másokat idegesíteni. De Te ne törődj velük!!
2008. szept. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
68%

Engem is lepontoznak ältaläba mint lätjätok de ez engem nem zavar ugyanugy irom az igazat mint a poénost mert ha valaki mär ebben a honapba mär hatodjära kérdi meg hogy a 15cm-es szerszämjäval mit tud kezdeni egy nönél jol fog e esni e ez a méret

Nem tudom megällni hogy be ne szoljak ojat pl hogy räjszolni elég de dugni nem fogsz vele jot a csajbiztos elseélvez majd na sziasztok

2008. szept. 5. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem sokszor maga a kérdés feltevője pontozza le a válaszokat, hiszen ő nyilván csak neki tetsző reagálásokat vár, és ami ebbe nem fér bele, azt mérgében lepontozza. Nem tudom, nem lehetne-e úgy változtatni, hogy a kérdésfeltevő ne értékelhesse az érkező válaszokat?
2008. szept. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
Ahhoz, hogy nulla százalékos legyen egy válasz ketten kell, hogy pontozzanak. Ha a kérdésfeltevő pontoz csak, az nem is látszik. Úgy kellene pontozni, mint a youtube-on. Így ahogy most van pl. 50 százalékban hasznos válasznál nem tudni, hogy hányan pontoztak, csak, hogy fele-fele arányban.
2008. szept. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!