Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem szeretik ezen az...

Miért nem szeretik ezen az oldalon ilyen sokan, ha látják a felhasználónevüket a kérdéseknél és a válaszoknál?

Figyelt kérdés
Mi bajotok van ezzel? Nem zavar engem, csak kérdezem, mert nem sokan láttatják a nevüket...
2015. aug. 1. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Mert ez egy aniním portál.

Gyakorlatilag a pár, értelmetlen betűhalmazból álló nick sem mond semmit.

2015. aug. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én nicknevem sem jelent semmit, de mégsem láttatom. Az esetek 90%-ban értelmes válaszokat adok, van hogy fél oldalon át kifejtve. Ha láttatnám a nevem, már én is gyik celeb lennék, mivel 6 éve írogatok. Viszont a maradék 10%-ban van, hogy elgurul a gyógyszerem és odaszólok a kérdezőnek egy idióta kérdés alá. Ehhez még a nicknevem sem akarom adni.
2015. aug. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Őszintén. Változtatna bármin is, ha látnád? Szerintem nem.


Én azért rejtem el, mert mindenhol ugyan az a nicknevem, és épp elég mikor itt betámad 5-6 troll, nem hiányoznak még máshol is.

2015. aug. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
mert senkit sem érdekel, minek teszi ki bárki is? valószínű feltűnési viszketegségből, meg szeretne gyk sztár lenni akit mindenki felismer a nevéről xdd
2015. aug. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vannak akik a véleményüket fel merik vállalni névvel, vannak akik nem..
2015. aug. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
 
2015. aug. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gyémántlány ***** válasza:
100%

Egyáltalán semmi jelentősége nincs ennek a névfelvállalós dolognak, szerintem csupán elvi kérdés az egész.

Én szeretném, ha látnák a felhasználónevem, mert ez olyan érzetet kelt (legalábbis bennem) hogy vállalom a nevemet a véleményemhez, és nem csak egy névtelen válasz vagyok.

De aki nem akarja, azt is megértem. Végül is ez egy anonim oldal, és a válaszok hasznossága az elsődleges szempont, szóval ha hasznos, amit írsz, lényegben teljesen mindegy, névvel, vagy névtelenül teszed.

2015. aug. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!