Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem válaszolnak sokan...

Miért nem válaszolnak sokan egy rendes kérdésre?

Figyelt kérdés
:D Tk hülyeségen meg van vagy 30 válasz, amire kéne arra meg csak 1-2..
2015. jún. 16. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Például azért, mert egy értelmes kérdést nem trollkodnak szét az emberek - aki nem tud értelmes választ adni, inkább nem ír semmit. Jobb lenne, ha oda is írnánk az ökörségeket?
2015. jún. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kiírtam egy kérdést és már 2 3 betűs szar válasz van..nem tudom, hogy lehet kiküszöbölni ezeket a trollkodni vágyókat.
2015. jún. 16. 21:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire vetted észre, de a válasz mellett van egy "jelentés" ikon ;)
2015. jún. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Általában a hülye kérdésekre adnak hülye válaszokat.
2015. jún. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4 ezzel nagyon nem értek egyet.

Sok (teljesen normális) kérdésre adnak hülye választ. Ezalatt értsd: értelmetlen, nem a kérdésre válaszoló (Off), lekezelő, odióta stílusú válasz. És nem feltétlenül trollkodás... Egyezerűen lenézi a másikat. Pedig ez az oldal a kérdezésre való...


Egyébként sokan ésszel gondolkoznak, és amire nem tudják a választ, elkerülik. Magyarul nem okoskodik bele amihez nem ért. De sokan nem így vannak vele. Van aki normális választ sem tud adni, csak nagyképű lekezelő válaszokat....

Azoknak sok értelme volt regisztrálni.


Persze az igaz, hogy hülye kérdésre hülye válasz jár, de ez nem egésze így valósul meg sajnos.

2015. jún. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, hogy egy kérdésre hasznos, jó válasznak, és nem sok válasznak kell érkeznie.


Én, eddig, négy kérdést tettem fel.

Egyre érkezett két válasz, gyakorlatilag azonosak, egy perc különbségű időponttal; vélhetően, a második válaszoló a válasza írásakor nem látta a közben megérkező másikat.

A többire egy-egy választ kaptam.

Mind tökéletes volt, segített, megköszöntem, és eszembe sem volt azon problémázni, hogy miért nem érkezett 30?


Nagyon sok konkrét kérdés van (például: házi feladat, tömegközlekedés, ügyintézés témakörökben, de más kategóriákban is), amikre egyféle jó válasz létezik. Ha ezt megírják, miért kellene több?


Nemegyszer előfordult már, hogy mire megírtam egy hosszabb választ (matematika feladatmegoldás, levezetéssel; jogi megítélés, idézetekkel stb.), addigra megjelent egy csaknem teljesen ugyanolyan válasz. Így az enyémet el sem küldtem.


Egyáltalán nem értem, miért kéne sok válasz egy „rendes” kérdésre? És miért kell összevetni „hülye” kérdésre adott válaszok mennyiségével?

2015. jún. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!