Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Az oldal toplistájának változá...

Az oldal toplistájának változás kategóriájában mit jelentenek az alábbiak?

Figyelt kérdés
Tehát a felfelé és lefelé mutató nyíl gondolom a jó vagy rossz irányú változás. Ezenkívül két jel szokott még lenni nálam, az egyik a sárga csillag a másik az két nyíl, ami oldalra ellentétes irányba mutat, az egyik jobbra, a másik balra. Ezek mit jelentenek? Azt olvastam, a csillag, ha nem változott semmi. Akkor mi a másik?
2015. aug. 9. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
A másik akkor jelenik meg, ha még új a felhasználó.
2015. aug. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mármint ha újonnan regisztrált az oldalra vagy ha csak az adott témában új, először írt oda? Mert nem hiszem, hogy én új vagyok az oldalon, max a témában:D És akkor is ha új, mégis mit jelöl? Most jó vagy rossz?
2015. aug. 9. 13:10
 3/4 anonim ***** válasza:

A toplista mindig csak a legutóbbi 30 nap tevékenységének értékelésére szolgál.

A sorvégi jelek az előző napi toplista-helyezésszámhoz képesti változást mutatják.

A kék- és piros nyil(ak) fölé húzva az egeret, kiíródik az előző napi helyezés- és pontszám. Így, a friss értékkel összevethető. (A nyilak darabszáma a változás nagyságát mutatja.)


Az állandóság szimbóluma, a csillag, azt mutatja, hogy az előző naphoz képest nem változott a helyezésszám. (A pontszám ettől még változhatott, de ezt nem teszik láthatóvá.)


Ha olyan kategóriában keletkezik pont, ami előző nap még nem szerepelt (mert még soha, vagy 30 napnál régebben volt ott pontod), akkor „szétteszik a kezüket” (balra-, jobbra nyíl), mert nem lehet megadni, hogy az előző napi helyezéshez képest mi a változás, és mi volt az előző napi helyezés (ami nem volt).

2015. aug. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Így már értem, köszönöm!
2015. aug. 9. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!